Home ZOSTAŃ REDAKTOREM I ZARABIAJ

ZOSTAŃ REDAKTOREM I ZARABIAJ

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

PolscYoutuberzy.pl to początkujący serwis od fanów dla fanów. Skończyłem już studia i teraz tylko pracuje. Jest to wszystko całkowicie „wieczorowo” i „weekendowo”. Żeby wybić się z tą treścią trzeba mieć jej dużo i odpowiedniej jakości na stronie (newsy ,felietony czy rankingi), a ciężko jest to ogarnąć w pojedynkę. Dlatego też potrzebuje wsparcia ludzi, którzy siedzą w polskim YT i może nawet są młodsi i mają więcej wolnego czasu oraz są na bieżąco ze „sceną.”

 

Wymagania:

Wiem, że mogę tego żałować ale niech będzie:

  • wiek minimum 13 lat,
  • bycie obeznanym w świecie polskiego youtuba,
  • nie liczę tu na wiele, ale osoba musi pisać w miarę składnie bez błędów językowych. Dobrze, żeby pisała wszystko lekkim stylem, żeby nie czytać tego jak jakiś akt notarialny.
  • znajomość programu graficznego typu photoshop czy gimp, żeby robić (w miarę podstawowe zdolności wystarczą), obrazki do newsów itp.

Jak się zgłosić:

Jest to całkiem proste. Wystarczy wypełnić poniższy formularz . W polu ostatnim trzeba wstawić albo 1 newsa (sam test bez obrazków) , z polskiego yt albo felieton, ciekawy artykułów, ranking w formie tekstowej (np. najlepsze kanały z o grach ale nie lets playe) . Może to być cokolwiek – zdaję się na Waszą twórczość.

Formularz zgłoszeniowy

Facebook