Home „Mówisz, że ludzie wolą oglądać innych jak grają niż grać samemu?”

„Mówisz, że ludzie wolą oglądać innych jak grają niż grać samemu?”

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

YouTube – to miejsce gdzie można znaleźć twórczość wielu ludzi.

Z czasem wyłaniamy wśród nich tych, którzy w jakiś sposób się wyróżniają. Często jest to poziom merytoryczny, czy wyjątkowe umiejętności w rozśmieszaniu ludzi. Możemy się śmiać, że vlogerzy będą opowiadać nam o ostatnich zakupach w  Biedronce – ale Ci najlepsi zrobią to w taki sposób, że obejrzymy całą relację z wypiekami na twarzy.
Znajdziemy też kanały, na których dowiemy się wielu naukowych ciekawostek, czy zaobserwujemy niesamowite eksperymenty. Są ludzie, którzy wolą oglądać jak grają w gry wideo inni, niż grać w nie sami, I znów dobry „lets player” będzie potrafił zainteresować widzów na tyle by oglądali często długie filmy bez znużenia.


Ostatnie lata to lawina popularności najbardziej popularnego serwisu z fimami.

Dalej prym wiodą kanały związane z grami i te o strukturze czysto humorystycznej. Ale Polski YouTube ma dziś coś dla każdego. Od vlogerek modowych, czy tych pokazujących jak zrobić makijaż, talk show  po piwne recenzje, poradniki jak zrobić imprezowe przekąski, pan Maks Kolonko powie nam jak jest oraz oczywiście porady kulinarne. Wszystko to na jednym serwisie dostępne za darmo, w skondensowanej względem telewizji formie,.Często prowadzone przez osoby młode, które traktują widzów jak kolegów – nie jako słupki oglądalności, nie bojący się zakląć kiedy trzeba. To właśnie tworzy Youtube jakim jest. Zapraszamy na nasz FanPage – jeśli do nas napiszesz z propozycją artykułu na pewno to zauważymy. Lajknij, aby być na bieżąco z newsami!

Facebook