Home JJayJocker nagrywał filmy ponad rok przed powrotem!

JJayJocker nagrywał filmy ponad rok przed powrotem!

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Jak zapewne wiecie, JJayJoker, który „zniknął” na trzy lata, wrócił do regularnego nagrywania filmów na YouTube. Długo zapowiadał swój powrót, długo się do tego zbierał, ale ostatecznie ukazał się pierwszy film zatytułowany „Guess who’s back”.

Niedługo potem mogliśmy obejrzeć pierwszy odcinek z gry Brothers. W drugim materiale swojego let’s play przyznaje się, że gra nagrywana była wcześniej, a teraz dogrywa tylko komentarz. Nie byłoby w tym w sumie nic dziwnego, w końcu robił tak i we wcześniejszych prowadzonych przez siebie seriach. Pytanie tylko z jakim wyprzedzeniem nagrywał wideo do swoich materiałów. Jestem gotów zaryzykować stwierdzenie, że było to naprawdę grubo ponad rok. Jakie są moje dowody? Po pierwsze, podczas tego filmu zdobywa osiągnięcie „Black Sheep”. Wejdźmy teraz na jego profil Steam.

jjay

Jak widać osiągnięcie to zdobył 10 kwietnia 2014 roku!. W takim razie pozostaje pytanie, ile tych odcinków ma jeszcze w zanadrzu. Jak na razie widać tylko 3 odblokowane osiągnięcia, co sugeruje, że o ile są one związane z fabułą, to nie nagrał całości w tamtym czasie i musi je teraz dobrać.

Facebook