Home Aniela z fitdevangel – chce się wybić na kontrowersji?

Aniela z fitdevangel – chce się wybić na kontrowersji?

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Aniela – sportsmanka, bloggerka, youtuberka (vlogerka) – szczęśliwa narzeczona z cieszącego się popularnoscią bloga [Blog], Ada uwielbia gotować, a druga siostra ćwiczyć. Na ich kanale [Kanał] sportsmanka dodała film pt.: 30 uzależnień Anieli.

W odcinku wspomniała o tym, że jest seksoholiczką i pokazała swój wibrator, zdradziła też, że to nie jedyna zabawka, którą posiada i że używa ich ze swoim narzeczonym w łóżku.
Razem ze swoim narzeczonym – Tomaszem – zamierzają utworzyć swoją nową markę odzieżową w formie buntu. Na fanpage’u TomKovi [FanPage] możemy znaleźć dużo „odsłoniętych” zdjęć m.in. jednej z sióstr fitdevangel. Niektórzy sądzą, że próbuje sie wybić na pokazywaniu swojego nagiego ciała, ponieważ nie ma pomysłu na siebie.

11754126_1603672359881244_1606014266222788401_n

Dziewczyny udzieliły nam wywiadu. Oto fragment:

Tori: Opisz reakcje, gdy widzisz jak ktos napisał o Tobie, że nie masz jak sie wybić, dlatego pokazujesz Swe nagie ciało.

Aniela: Do takich komentarzy mam stosunek obojętny. Znam swoją wartość i wiem dokąd zmierzam. Nie interesują mnie osoby, które nie mają swojego życia, a ich rozrywką jest komentowanie w Internecie. Ja nie mam czasu na takie rzeczy. Ludzie widzą to co chcą zobaczyć. Łatwiej im jest dostrzegać tylko moje nagie ciało i nic więcej.

Cały wywiad już wkrótce.

Czyżby na pewno? Blogerka ma wielkie plany na przyszłosć, jednym z nich jest zostać najbogatszą polką.

Tori: Sądzisz, że Twój cel życiowy – zostać najbogatszą polką – się spełni?

Aniela: Do tej pory wszystkie moje cele się spełniły. Należę do osób, które jak coś sobie postanowią to zrobią to za wszelką cenę. Jestem ambitna i zdeterminowana. Mam siłę i potencjał do wielkich rzeczy. Dajcie mi trochę czasu 😉

Sportsmanka kończy książkę, którą chce wydać na początku następnego roku. Wystąpiła w wielu audycjach radiowych, udzieliła wiele wywiadów, napisała serie artykułów do najbardziej prestiżowego czasopisma jeździeckiego.

Aniela: Codziennie na Instagramie i Snapchacie dostarczam naszym widzom ogromną dawkę humoru, optymizmy, niesamowicie silnej energii do życia i do walki z porażkami, które na nas spadają.

[instagram-feed id=”1025555477″]

Aniela jest bardzo pozytywną osobą, wraz z siostrą stworzyła film w białej, skąpej bieliźnie o akceptacji siebie. Pieniądze z wyswietleń zostały przekazane na fundacje „Jagoda” na rzecz osób poparzonych. Na swoim kanale dodała wiele ćwiczeń, i filmów o akceptacji siebie np.

Młode dziewczyny są jej bardzo wdzięczne.

W jednym z filmików powiedziała:

Wczoraj miałam imieniny. Jedna kobieta składała mi życzenia. Słuchajcie czego mi życzyła, powiedziała tak: Życzę Ci normalnosci. Czaicie? Mi kopara opadła do samej ziemi. Ja przez całe życie dbam oto by być inna, dbam o to żeby mieć inne pasje niż inni, żeby się wyróżniać! A ona mi życzy normalnosci. Mnie zamurowało!

Nie trudno stwierdzić, że lubi się wyróżniać i być inną niż wszyscy. To co robi w miejscach publicznych nie jest dla niej dziwne, twierdzi, że jest oryginalna. A co Wy na ten temat sądzicie?

Facebook