Home O topowych Youtuberach słów kilka

O topowych Youtuberach słów kilka

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

avatar
Jeśli nie lubisz gdy ktoś ma ból dupy, lepiej tego nie czytaj. Z natury jestem dosadnym człowiekiem, więc mówię jak jest i co mi nie pasuje.

Za każdym razem gdy czytam polską topkę youtuberów, aż uśmiecham się z frustracji. Dlaczego? Bo z tego wszystkiego mam mieszane uczucia. Nawet nie mówię tu o top 10. Z zasłużonych kanałów znajduje się tam 5/10, a dwa to kanały muzyczne. Czyli w sumie 3/10 są według mnie warte jakiejkolwiek uwagi. Jest to oczywiście subiektywna ocena. Jeśli by mnie jarały klocki to lubiłbym jeszcze parę kanałów. Ale bez żadnych złośliwości, w końcu jesteśmy dorośli.

Wracając do tematu. Przeglądam sobie topkę i dziwię się, ponieważ jeden majnkrafter pojawia się w setce trzy razy. Zastanawiam się jak. Czy internauci są, aż tak głupi? A może po prostu mają taki gust… Mimo, iż o gustach się nie dyskutuje,  ja stwierdzam, że jest on chujowy. A majnkrafterowi z trzema kontami w top 100 polecam zmienić nazwę trzeciego konta z PLUS na MINUS. Po cichu myślę, że kupili subskrypcje. Bez hejtu, to tylko moje przemyślenia.

Jeśli chodzi o resztę topki to widzę tam kanały bez filmów, kanały bez aktywności, no i oczywiście wcześniej wspomniane kolejne konta innych youtuberów. W topce po prostu nie ma nic ciekawego. Dlatego wszystkie moje ulubione kanały są daleko od topki i trzymają świetny poziom.

Facebook