SA Wardęga rozpieszcza swoich fanów!

virginmobile_sawardega

Najpopularniejszy polski YouTuber, we współpracy z siecią komórkową Virgin Mobile, wyjechał do Peru i tym samym podjął się wyzwania, aby rozpieścić swoich widzów. Powstały materiał wpisuje się w długofalową strategię największego operatora wirtualnego w Polsce, nawiązującą do hasła „Daj się rozpieścić”. Relacja z podróży do Peru otwiera nowy, reportażowy format na kanale SA Wardęgi. 


Sylwester Wardęga spędził w Peru 20 dni, a podróż relacjonuje na swoim kanale YouTube. Oglądając pierwszy, 14-minutowy film możemy poznać przepowiednię szamana wróżącego z liści koki, zobaczyć słynną pustynię Nazca, odwiedzić targ w Pisac czy przyjrzeć się leczniczej ceremonii kambo z użyciem jadu amazońskiej żaby olbrzymiej. W kolejnym odcinku dowiemy się więcej o „napoju bogów”, czyli tajemniczej ayahuasce.

Zgodnie z zapowiedzią, Sylwester Wardęga planuje kolejne podróże do krajów, z których pochodzą jego subskrybenci. Fani mogą liczyć na oryginalne prezenty z podróży, które youtuber będzie przekazywał autorom najciekawszych komentarzy.


Film „Zamieszkałem w Peru” w ciągu trzech dni od publikacji osiągnął ponad 449 000 wyświetleń i ponad 37 000 łapek w górę.

 

Zamieszkałem w Peru (SA Wardega): 

 

Serdecznie zapraszamy na naszą facebookową grupę Czytelnicy PolscyYoutuberzy.pl. Gwarantujemy, że będąc w niej, będziesz na bieżąco z polskim YouTube: https://facebook.com/groups/1568813170090105/

Bądź na bieżąco – lajknij nasz fanpage

 

 


About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił