Youtuberzy atakują Okiem Fabiana

maxresdefault

Dzisiejszego dnia (23.09) na kanale Okiem Fabiana, został dodany nowy film, a dokładniej vlog – co stanowi coś nowego, bo do tej pory youtuber nie chwalił się swoją fizjonomią.

Sytuacja miała już miejsce jakiś czas temu, jednak wtedy (jak chyba każdy się domyślił) był to zwykły fake. Teraz Dominik Czarnecki dodał na kanał film, który przedstawia w stu procentach jego osobę.
Jednak to nie jest jakaś istotna informacja, ponieważ jest człowiekiem jak każdy inny i nie jest to jakąś wielką sensacją. Ważniejszy jest sam powód pokazania twarzy przez Dominika, bowiem zrobił to prawdopodobnie na przekór wszystkim osobom, które postanowiły szantażować go tym, że upublicznią jego twarz i to było bardzo dobrym posunięciem.
Twórca postanowił już nie być anonimowy w tym co robi, o czym mówi w filmie poniżej. Porusza tam też takie tematy jak groźby od innych youtuberów jak Marcin Malczyński lub nawet DJ Remo.  Co ciekawe sam film nie został ciepło odebrany przez widzów, co widać po szacunku kciuków i komentarzach.


Zapraszam do obejrzenia samego filmu i podzielenia się refleksjami na ten temat w komentarzach.

Powodzenia Dominik, nie daj się ich groźbom, rób dalej to co robisz i… Posprzątaj pokój!

About the author

Vamper

Ciągle poszukujący swojego miejsca twórca-amator. Cosplayer i weteran gejmingowy.

Odpowiedz

3 Komentarzy w artykule "Youtuberzy atakują Okiem Fabiana"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Janusz Tracz
Gość
Janusz Tracz
27 dni 12 godzin temu
Piękne manipulacyjne gówno. To Fabian atakował i zaczepiał większość YouTubowych sław nazywając ich k*rwami babilońskim, zjebami, debilami – ostatnio bez pokrycia dowodowego a na bajdurzeniu itd. Niech się pajac nie dziwi, że dostaje takie wiadomości. A jaka jest jego taktyka? Pisze do takiego Iksińskiego, który nie lubi Ygrekowskiego. „No siema – daj mi brudy na Ygrekowskiego, bo wiem, że masz brudy typu jak zdradza swoją dziewzyne” Opcja A Iksiński daje mu brudy „no spoko nie ma problemu” – Iksiński jest propsowany przez Fabiana – dobry przykład? Żyj tak jak chcesz Opcja B Iksiński mówi Fabianowi, że ma spadać na drzewo… Czytaj więcej »
janusz sracz
Gość
janusz sracz
24 dni 19 godzin temu

widze debil od atora

Janusz Tracz
Gość
Janusz Tracz
24 dni 1 godzina temu

Chyba Pan „sracz” chce stracić coś więcej niż zęby…

wpDiscuz
widżet się spierdzielił