YouTube sztucznie zmniejsza zasięgi kanału z Dupy?

maciek-2-1120-480-c

Taki oto wpis na Facebooku „Z Dupy” pojawił się całkiem niedawno. Zachęcamy do zapoznania się z całością pamiętając o tym, że także w takich wpisach Człowiek Warga (Maciej Dąbrowski) używa słów  powszechnie uchodzących za wulgarne.


capture


Cóż, wypowiedź Maćka mówi sama za siebie. Jeżeli cenicie twórczość Człowieka Wargi na YouTube, a wiemy że osób takich jest w sumie prawie milion (950 000 subskrypcji) to spróbujcie mu pomóc w miarę możliwości. Ja osobiście jestem fanem jego tytułowych programów Z Dupy, nie za to że dużo w nich przeklina, ale za jego cięte poczucie humoru i wiele nawiązań do kultury, oraz za to ile pracy wkłada w każdy odcinek w przeciwieństwie do wielu Lets Playerów.
https://facebook.com/groups/1568813170090105/

Bądź na bieżąco - lajknij nasz fanpage

 

About the author

Michał Kucharczyk

Kierownik tego przedsięwzięcia.

Odpowiedz

3 Komentarzy w artykule "YouTube sztucznie zmniejsza zasięgi kanału z Dupy?"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Szponek
Gość
Szponek
22 dni 10 godzin temu

ech ludzie powiedzmy sobie szczerze youtube nie zajmuje się jakimś z dupy tylko 951 759 subów
jak na yt to nie jest spora liczba

jakub
Gość
jakub
1 miesiąc 10 godzin temu
Żałosne…oczywiście to co opisano w artykule jest bzdurą jakich mało. YT od dawna zmienia algorytmy i wpływa na pozycjonowanie. I NIE DOTYCZY TO KANAŁU Z DUPY!!! Próbujecie wcisnąć kit, że aktywowano jakąś cenzurę, że ingeruje się w wolność słowa nawet na yt…Każdy twórca internetowy wie jak działa youtube i zorientował się, że przy każdej „estetycznej” zmianie na tym portalu, wprowadzane są inne, bardziej znaczące zmiany dotyczące np. zarobków, pozycjonowania czy innych znaczących aspektów. I głównie dotyczy to mniejszych youtuberów. Dlaczego? Bo yt większą kasę „trzepie” na większych twórcach, więc po co ma lepiej pozycjonować tych mniej znanych. Dlatego takie gadanie,… Czytaj więcej »
Defalt
Gość
Defalt
1 miesiąc 3 dni temu

Ludzie już dawno powinni spierdalać z tej gównianej platformy jaką jest YT. Zaraz po pierwszej akcji z blokowaniem monetyzacji…

wpDiscuz
widżet się spierdzielił