1.000.000 Tour Gimpera z okazji miliona subskrypcji! Wstęp od 15 lat

przechwytywanie-w-trybie-pelnoekranowym-2016-09-15-201311

Swój filmik Gimper otwiera ciekawostką, że gdyby stałby on się państwem, to byłby na 161 miejscu pod względem liczby ludności. Zaraz za Cyprem. I tuż za Izakiem. Tak – to się stało – Tomek zdobył upragniony milion. Dodatkowo zapowiedziany został One Million Tour, czyli koncerty Gimpsona, na które aby wejść, trzeba mieć ukończone 15 lat.


Dosłownie kilkadziesiąt minut temu na kanale Gimpera pojawił się wyczekiwany przez wielu – pierwszy filmik po osiągnięciu sławnego miliona subskrypcji, które miało miejsce kilka dni temu. Dowiedzieliśmy się też o miastach, w których odbędzie się Tour, a będą to Lublin, Szczecin, Kielce, Białystok, Olsztyn, Bielsko-Biała i Częstochowa (rip Rzeszów).


Serdecznie zapraszamy na naszą facebookową grupę Czytelnicy PolscyYoutuberzy.pl. Gwarantujemy, że będąc w niej, będziesz na bieżąco z polskim YouTube: https://facebook.com/groups/1568813170090105/

Bądź na bieżąco – lajknij nasz fanpage

 

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił