Kanały na YouTube, które pomogą Ci w szkole

ehemm

Niedawno zaczęła się szkoła, trzeba wrócić do nauki, zacząć czytać wielostronicowe lektury. Przesiadywać godzinami nad kuciem wzorów i uczeniem się dat. Mimo wszystko Youtuberzy podają nam pomocną dłoń. Oto kanały, które na pewno ci pomogą.
Wiedza z wami to kanał poświęcony głównie językowi polskiemu i maturom z tego przedmiotu. Znajdziemy tu rady, np. ,,Jak pisać wypracowania?”, streszczenia lektur i wyjaśnienia zadań maturalnych. Prowadzi go nauczycielka i egzaminator jednego z  najważniejszych testów.

https://www.youtube.com/user/wiedzazwami

Lekturek.pl to wspaniały kanał gdzie znajdziemy dokładne streszczenia i opracowania, kochanych przez wszystkich cegiełek. Dobra jakość i wspaniały montaż filmów pozwalają na jeszcze lepsze zrozumienie książek.

https://www.youtube.com/channel/UC4mLrXAlh8DDVznHWUwU1OQ

Arlena Witt to nauczycielka języka angielskiego. W swoim programie Po Cudzemu uczy gramatyki i wymowy słów, w wersji brytyjskiej i amerykańskiej. Pojawiają się także rady dotyczące nauki języka obcego.

https://www.youtube.com/user/jezykalnia/featuredHistoria bez cenzury, to kanał który na pewno was zaciekawi, nawet jeśli nie lubicie nauki o przeszłości. Drewniak – twórca, to opowiadający w bardzo ciekawy sposób o polskich władcach, kobietach u władzy i pisarzach młody chłopak. Świetnie zmontowane filmy ukazują historię bez zahamowań; nie ważne czy chodzi o sprawy łóżkowe, czy o decyzje polityczne. Nie można zapomnieć o dawce humoru ukazanej przez krótkie scenki i alegorie nawiązujące do tematu.

https://www.youtube.com/user/HistoriaBezCenzuryMB/featured

Serdecznie zapraszamy na naszą facebookową grupę Czytelnicy PolscyYoutuberzy.pl. Gwarantujemy, że będąc w niej, będziesz na bieżąco z polskim YouTube: https://facebook.com/groups/1568813170090105/

Bądź na bieżąco – lajknij nasz fanpage

 

Odpowiedz

1 Komentarz w artykule "Kanały na YouTube, które pomogą Ci w szkole"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Hiwas
Gość
Hiwas
27 dni 6 godzin temu

Historia Na Szybka u Thrashingmadpl

wpDiscuz
widżet się spierdzielił