Magia crowdfundingu – Magik Y zawiesił serwery!

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2016-08-18 001845.bmp

Najbardziej znany polski iluzjonista Magik Y rozpoczął właśnie kolejny, wielki projekt crowdfundingowy. Jego celem jest stworzenie wyjątkowej, kolekcjonerskiej talii kart do gry. Już pierwszego dnia akcji zebrano aż 50% środków, a ogromna liczba odsłon zawiesiła serwery popularnego serwisu wspieram.to !


Y jest nowoczesnym iluzjonistą, mentalistą i magikiem gwiazd. Po dotarciu do półfinału programu „Mam Talent” uruchomił własny kanał na YouTube – Magic of Y, gdzie dzieli się z fanami sztuką iluzji, oczarowując zarówno przypadkowych przechodniów na ulicy, jak również znanych YouTuberów i celebrytów. Jego szybki sukces sprawił, że stał się nie tylko częstym gościem stacji telewizyjnych, ale wkrótce poprowadzi także swój autorski program „Magia Y” w TVN Style, który został zaprezentowany podczas ostatniej ramówki TVN. Będzie w nim starał się pokazać nowe oblicze nowoczesnej iluzji, kierowanej do współczesnego widza, poszukującego jakościowych treści. unspecified (1)

W ubiegłym roku, z dużym powodzeniem, „Igrekowi” udało się zrealizować pierwszy projekt crowdfundingowy. Ponad tysiąc osób wsparło jego inicjatywę, co pozwoliło mu na stworzenie specjalnej, limitowanej serii kart o najwyżej jakości, które wyprodukowane zostały w legendarnej fabryce United States Playing Card Company. Jednak dążąc stale do perfekcji Y zaplanował produkcję kolejnej edycji kart.unspecified (2)

Pierwsza edycja kart zrobiła furorę wśród autorytetów iluzjonistycznych takich jak: David Berglas, Dynamo, czy Ben Hanlin. Tym razem chcę sprawić by seria była jeszcze bardziej jakościowa i luksusowa. Została zaprojektowana nowa koszulka karty, stworzyliśmy nowe, ekskluzywne pudełko, a wszystkie nadruki na nim wykonane będą srebrną folią – mówi Magik Y. Limitowana edycja kart zostanie wydana w nakładzie 2500 sztuk, a każdy kto zechce wesprzeć projekt „Karty Magia Y v2” nie tylko stanie się jego współautorem, ale również otrzyma specjalną nagrodę od „Igreka”. Projekt wspierać można już od symbolicznej złotówki.unspecified (4)

Po 24h od startu projektu dokonano już ponad 350 wpłat na łączną kwotę blisko 18 000zł. Stanowi to ponad 50% budżetu niezbędnego do zrealizowania projektu. W pierwszych godzinach od uruchomienia akcji, zainteresowanie wśród fanów było tak duże, że spowodowało to zawieszenie się serwerów strony wspieram.to!
Zajrzyj tutaj, jeśli chcesz wesprzeć Magika Y! 🙂 https://wspieram.to/Y

Serdecznie zapraszamy na naszą facebookową grupę Czytelnicy PolscyYoutuberzy.pl. Gwarantujemy, że będąc w niej, będziesz na bieżąco z polskim YouTube: https://facebook.com/groups/1568813170090105/

Bądź na bieżąco – lajknij nasz fanpage

 

 

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił