Syn DJ-a Remo – nowy, pnący się w górę Youtuber!

remoo

Witajcie czytelnicy! Słyszeliście o Dominiku Łupickim? Jest to youtuber, który od nie dawna zaczął nagrywać filmiki na Youtube.

Jego przygoda z youtubem zaczęła się od 29.07.2016r. W ciągu kilku tygodni osiągnął bardzo wiele!
Jego pierwszy filmik zatytułowany ,,Life hacki, które umilą Ci życie” został opublikowany tydzień temu i zdobył aż 107 tysięcy wyświetleń i 13 tysięcy like’ów!


Dominik jest synem DJ Remo, więc to zapewne dzięki niemu ma aż tyle wyświetleń, ale nie posądzajmy go od razu, że wybił się tylko za pomocą swojego ojca! Widać że ten młody chłopak stara się robić jak najlepsze filmiki. Do tej pory ukazały się tylko 4, a ma już ponad 18 tysięcy subskrypcji! Jak sądzicie, dogoni swojego ojca, a może nawet stanie się bardziej popularny niż on?

Serdecznie zapraszamy na naszą facebookową grupę Czytelnicy PolscyYoutuberzy.pl. Gwarantujemy, że będąc w niej, będziesz na bieżąco z polskim YouTube: https://facebook.com/groups/1568813170090105/

Bądź na bieżąco – lajknij nasz fanpage

 

 

Odpowiedz

2 Komentarzy w artykule "Syn DJ-a Remo – nowy, pnący się w górę Youtuber!"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Ebola
Gość
Ebola
1 miesiąc 25 dni temu

Koleś jeszcze nie wie co chce nagrywać więc moim zdaniem niech przystopuje i zastanowi się jaki content chce nagrywać bo to co nagrał już było w miliony razy na YT.

AHA
Gość
AHA
2 miesięcy 10 dni temu

Wszystko dzięki ojcu

wpDiscuz
widżet się spierdzielił