Premiera albumu ,,Niepowstrzymany”. Gdzie można go posłuchać?

gimperspotify

Jeszcze wczoraj na naszym youtubowym kanale pojawił się unboxing preorderu ,,Niepowstrzymanego”. Dziś, albumu posłuchać mogą już nie tylko właściciele preorderów. Płyta pojawiła się w internecie i w sklepach. Gdzie można jej posłuchać?


Drugi studyjny album Gimpera aka Gimpson – ,,Niepowstrzymany”, zaliczył dziś swoją premierę. Płytę można zakupić we wszystkich empikach, na empik.pl oraz na mymusicshop.pl.

„Niepowstrzymany” jest drugim solowym albumem autorstwa Tomasza Działowego, tworzącego muzykę pod pseudonimem artystycznym Gimpson. Poprzedni krążek, swoisty debiut zatytułowany był „Jeden’ i rozszedł się w imponującej jak na nowicjusza liczbie 1500 sztuk! Od tamtej pory Gimpson poczynił ogromny progress – co przełożyło się m.in. na olbrzymi sukces numeru „Bombsite A” wykonanego wspólnie z Remo i Mamiko, który osiągnął ponad 10 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, a nadspodziewanie dobra sprzedaż singla przełożyła się na podwójną platynową płytę dla artysty.

„Niepowstrzymany” będzie nieco inny niż poprzednia płyta. Dominować będzie muzyka agresywna i szybka, momentami wręcz klubowa, co nie oznacza, że całość będzie tylko pustą braggą. Gimpson lubi w sarkastyczny, cyniczny i dosadny sposób wyrażać co sądzi o pewnych postawach, ideach czy wierzeniach, a tego na płycie nie zabraknie. Całość podana w sosie z poczwórnych rymów, ostrych punchline’ów i galopującego tempa.

Jeśli chodzi o internet, płyty możecie posłuchać we wszystkich internetowych usługach streamingowych – Spotify, Deezer, Apple Music czy Tidal. Za darmo, płytę znajdziecie na tych dwóch pierwszych – wystarczy założyć konto, np. poprzez Facebooka.

Link do Deezer: http://www.deezer.com/album/13679858

Link do Spotify: https://play.spotify.com/album/3y091Pp1lknNAxdvgkjM8b


Jest też duża szansa, że utwory pojawią się wraz z acapellami i instrumentalami na drugim kanale Gimpera, GimpSound. Na to jednak, prawdopodobnie będziemy musieli trochę poczekać.

Tak to wygląda na Spotify:

gimperspotify1 gimperspotify2

ZAPRASZAMY DO NASZEGO UNBOXINGU PREORDEROWEJ PŁYTY POD TYM LINKIEM:

[WIDEO] UNBOXING ,,NIEPOWSTRZYMANEGO” OD GIMPSONA (PREORDER Z AUTOGRAFEM)

IMG_0427

Serdecznie zapraszamy na naszą facebookową grupę Czytelnicy PolscyYoutuberzy.pl. Gwarantujemy, że będąc w niej, będziesz na bieżąco z polskim YouTube: https://facebook.com/groups/1568813170090105/

Bądź na bieżąco – lajknij nasz fanpage

 

 

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił