Usuwanie filmów niewygodnych dla SexMasterki – kolesiostwo Mediakraftu z supportem YouTube

13900891_151077091992066_956715815_n

Jeszcze kilka dni temu, w artykule ,,STRONA SEXMASTERKA.COM. OSZUSTWO?„, zawarliśmy film ,,wielkie oszustwo sexmasterka.com” z kanału Okiem Fabiana (spokojnie, nie sponsoruje nas). Od tego czasu jednak, wokół niego powstało pewne zawirowanie zdarzeń.
Wczoraj, z kanału Fabiana zniknął wyżej wymieniony film. Okazało się, że…

13900891_151077091992066_956715815_n

Tak – film Fabiana został ściągnięty z YouTube. Powód? ,,Spam i nieuczciwe praktyki”. Poniżej do obejrzenia powyższy film – sami zweryfikujcie, czy narusza on jakiekolwiek zasady.

Ale wracając. Droga do przywrócenia tego filmu nie była prosta. Fabian odwoływał się od decyzji podjętej przez support YouTube. Dostał jednak tą odpowiedź:

13936479_151692351930540_2003903623_n

Wydawać by się mogło, coś tu nie gra. Film nie jest spamem, ani nie wykorzystuje żadnych ,,nieuczciwych praktyk”, pokazuje jedynie prawdziwe informacje i nieco domysłów, jednakże to nie jest powód do tego, aby film usunąć. Jak więc film powrócił na YouTube? Odpowiedź – support Google.

Fabian w swoim najnowszym filmie pod tytułem ,,Nigdy się nie poddawaj – kolesiostwo w supporcie polskiego youtube” tłumaczy, że z supportem Google można się dogadać o wiele lepiej, niż z supportem YouTube. Według Fabiana, support YouTube działa na rzecz sieci partnerskich (w tym przypadku Mediakraft) i na nic zdadzą się tu jakiekolwiek odwołania do nich. Oto film o ściągnięciu i przywróceniu filmu:W tej całej sytuacji nasuwa się jedno pytanie. Czy support YouTube, naprawdę jest aż tak zależny od (w tym przypadku) Mediakraftu? YouTube jawnie odebrał Fabianowi wolność słowa, bo przecież film nie naruszał żadnych wytycznych, a cała sytuacja z zewnątrz wygląda tak, że najzwyczajniej w świecie sieci partnerskiej SexMasterki nie spodobał się powyższy film, i dlatego zniknął on z YouTube.

Myślę, że całą sytuację najlepiej opisuje to zdanie:

Film nie naruszał wytycznych, ponieważ ostatecznie został przywrócony przez samo Google.

Wnioski z tej sytuacji wysnujcie sami. Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie o tej sprawie!

Bądź na bieżąco – lajknij nasz fanpage

 

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił