Marina Joyce – porwanie, szantaż, narkotyki czy akcja promocyjna? – Nasz raport wydarzeń.

ru-0-r-600,600-n-cfcff23796ced53985ecb870d26a2b27C7sTSMlD2016

Marina Joyce to modowa youtuberka z Wielkiej Brytanii. Zwykle wygłupia się przed kamerą, nagrywa vlogi, pokazuje jak się maluje, ubiera. Ostatni jej filmik wzbudził jednak wiele kontrowersji.

Marina zachowuje się w nim nienaturalnie, ma mnóstwo siniaków, wiele razy traci równowagę, jest widocznie wykończona i przestraszona, a w tle słychać szept „help me”. Poprzednie filmy nagrywała sama, teraz ktoś w mało profesjonalny sposób zrobił to za nią. W kadrze widać palec i kartkę z prawdopodobnie scenariuszem.
Opis filmu nie zawiera prawie żadnych informacji, pomimo że w poprzednich było ich bardzo dużo jak np. jej Facebook czy Instagram. Teorie mówią, że dziewczynę uprowadzono, że jest szantażowana lub popadła w narkomanię. Być może jednak robi to wszytko tylko by zdobyć sławę? Policja sprawdziła czy z Mariną jest wszytko dobrze, twierdzą że jest bezpieczna i nie dzieje się jej żadna krzywda.

Dziewczyna na Twitterze zapraszała ludzi na spotkanie, które odbędzie się o 6:30 rano na jednej z niebezpiecznych dzielnic. Niedługo potem wyciekło nagranie bez obrazu, w którym mówi przestraszonym głosem z przyśpieszonym oddechem na którym odradza przyjścia na nie. Nie wiadomo jednak, czy nagranie nie jest sfałszowane. Widzowie pisali Marinie, że jeżeli dzieje się coś złego, niech narysuje sobie serce na nadgarstku. Dziewczyna wrzuciła na Instagram stare zdjęcie z namalowanym serduszkiem na nosie, a na live który odbył się 27 lipca często układała dłonie w ten znak, wspomniała na nim znów by nie przychodzić na spotkanie.
Dziwnych postów ciąg dalszy, na Twitter pojawił się post „Hope everyone likes pancakes” czego pierwsze litery mają mówić „help” aktualnie jest on usunięty. O Marinie Joyce mówią teraz wszyscy. W ciągu jednego dnia przybyło jej ponad 500,000 subskrypcji a ta liczba wciąż rośnie jak szalona. Czyżby cała afera była tylko akcją promocyjną? Czy z Mariną Joyce naprawdę dzieje się coś złego?

Jakie jest Wasze zdanie? Piszcie w komentarzach.

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił