Kolejny pozew na YouTube. Negatyw pozywa aniMUANIme

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2016-07-14 205014

Negatyw dodał wczoraj na swój kanał film, tytułem całkiem przypominający pewien inny, z kanału Atora. Nazywa się on mianowicie ,,Tak pozywam „Muani” – MAM DOŚĆ :]„. Mamy więc już trzeci w tym roku film z w miarę ,,dużym” pozwem (oprócz Atora i Gimpera, jest jeszcze SexMasterka i Max Krasoń). O co chodzi?
Negatyw przedstawia w swoim filmie fragment wideo z kanału MUANI, ,,10 Największych Dram Polskiego YouTube”. Został on tam przedstawiony przez MUANI’ego jako ,,król ścierwa” i złodziej, oraz padła kwestia, że widzowie Negatywa nie mają godności. MUANI powiedział to, ponieważ, jak twierdzi, Negatyw wykradał hasła swoich widzów do gry Minecraft, a następnie sprzedawał konta na Allegro.


Oskarżony oczywiście zaprzecza wszystkim powyższym słowom, oraz tłumaczy, że nie jest złodziejem, bo żeby nim być, to musiałby być prawnie skazany, także, według niego, został on przez MUANI’ego zniesławiony.
Zapraszamy do obejrzenia filmu Negatywa:

EDIT: Niestety, Negatyw niespodziewanie usunął cały swój kanał. Być może nie wytrzymał fali hejtu.

Możecie też zobaczyć fragment oryginalnego filmu aniMUANIme, fragment o Negatywie zaczyna się w 5:03

Negatyw zadeklarował, że w poniedziałek (prawdopodobnie 18.07.2016) MUANI zostanie pozwany za zniesławienie oraz za ,,kilka innych rzeczy, które też zrobił”. Co o tym myślicie? Zapraszamy do dyskusji na naszym Facebooku pod postem!!!!!!!!!!!! lub w komentarzach poniżej.

Przeczytaj też:

ATOR POZWAŁ GIMPERA

skrin_466-682x351 (1)

Bądź na bieżąco – lajknij nasz fanpage

 

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił