Homoseksualne serduszko przy logo YouTube

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2016-06-21 210151.bmp

Dzisiaj, przy logu YouTube pojawiło się serduszko, zabarwione w kolory flagi LGBT. Dlaczego?

Godzinę temu na oficjalnym kanale YouTube, czyli YouTube Spotlight, pojawił się film promujący zachowania homoseksualne. Zachęca on osoby homoseksualne i transgenderyczne aby były dumne ze swojej orientacji, oraz się jej nie wstydziły. W filmie opowiadają o seksualności niektórzy zagraniczni youtuberzy. Główne motto filmu to ,,When identity is questioned, answer with pride” (,,Kiedy ktoś Cię pyta o to, jak się identyfikujesz – odpowiadaj z dumą„), a hashtag powiązany z filmem to #ProudToBe.
Powyższy film obejrzycie tutaj:

Film na chwilę obecną posiada bardzo dużą liczbę dislike’ów. Nie dziwi mnie to – moim zdaniem tego typu rzeczy po prostu nie mają prawa się przyjąć w opinii publicznej i wydaje mi się też, że koniec końców tego typu filmiki nie powinny się pojawiać na oficjalnym kanale YouTube, a jeśli już, to w lepszej formie.

Co myślicie o promowaniu homoseksualności i transgenderyczności przez YouTube? Chętnie przeczytamy – piszcie na naszym Facebooku lub w komentarzach, Facebook poniżej:

 

 

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

3 Komentarzy w artykule "Homoseksualne serduszko przy logo YouTube"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Refrigerator
Gość
Refrigerator
1 miesiąc 5 dni temu

Lepsze dla pana redaktora jest gówno z marszu niepodległości gdzie wszyscy przeklinają?

nex
Gość
nex
4 miesięcy 6 dni temu

Już wierze w to, jak wszyscy ludzie z YouTuba są tak strasznie tolerancyjni :> Czego to duże firmy nie zrobią dla jeszcze większego rozgłosu i pieniędzy…

NormalMan
Gość
NormalMan
4 miesięcy 6 dni temu

Promocja dewiacji seksualnych nie jest najlepszym pomysłem. Pewnie nie było by nawet afery gdyby można było wyłączyć ten baner ale inaczej niż przez ABP lub inny program blokujący niechciane reklamy to się nie da.
Zawsze pozostaje możliwość „przesłać opinię” w formularzu kontaktowym YouTube i napisać zażalenie na ich złośliwą propagandę.

wpDiscuz
widżet się spierdzielił