AdBuster nakręcił reklamę piwa Kasztelan

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2016-06-08 170726

Cóż za ironia. Naczelny Polski ADBuster poinformował nas w swoim najnowszym filmie, że startuje w konkursie Kasztelana na najlepszą reklamę!
AdBunio dodał wczoraj na swój kanał film pt. ,,AdBuster – marketingowcy go nienawidzą. Wziął udział w konkursie, w którym… [18+]„. Został on oznaczony jako film +18, gdyż zawiera on reklamę piwa. W filmie tym Marek pokazał nam swoją pierwszą reklamę (kiedyś, jeszcze przed karierą na YouTube wziął on udział w konkursie na reklamę mBanku), oraz swoją najnowszą, czyli reklamę piwa Kasztelan Niepasteryzowane Pszeniczne.

Film obejrzycie na kanale AdBustera (dostępny dla pełnoletnich użytkowników):


W konkursie możecie wziąć udział też Wy (o ile macie skończone 18 lat). Oto regulamin powyższego konkursu: http://evolutionpr.pl/wp-content/uploads/2016/06/RegulaminKasztelan.pdf. Do wygrania 5000 PLN.

Z Youtuberów oprócz AdBustera swoją reklamę na konkurs zrobili także: Ponki, Szwagry, Kocham Gotować.

Co myślicie o tym, że pogromca reklam bierze wyprodukował reklamę? Moim zdaniem fajnie, że AdBuster zaangażował się w taki projekt i muszę przyznać, że reklama wyszła mu całkiem nieźle 🙂

Bądź na bieżąco – lajknij nasz fanpage

 


About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił