Pobieranie wideo i muzyki z YouTube nielegalne?

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2016-06-01 181718.bmp

Google niestety walczy z serwisami umożliwiającymi pobieranie treści z YouTube. Czy wkrótce pobieranie filmów z YouTube będzie nielegalne?

Właściciele dosyć popularnego serwisu TubeNinja otrzymali niedawno maila od YouTube. Oto treść maila, który właściciele postanowili opublikować:

youlett2
Mail informuje TubeNinja o tym, że nie podoba im się funkcjonalność serwisu. Cytuje także punkt regulaminu YouTube który jest naruszany, oraz grozi właścicielowi serwisu konsekwencjami prawnymi.

YouTube bierze się zatem za popularne strony do pobierania treści z YouTube – czy to oznacza koniec downloadingu za free? Przypominamy, że działa wiele innych serwisów umożliwiających pobieranie, takich jak na przykład ClipConverter lub YouTube do MP3 przetwornik.

Ludzie z TubeNinja skomentowali całe zajście i wiemy, że nie zamierzają się oni przejmować ani trochę tą groźbą. Co ciekawe, porównali oni żądania YouTube do prób pozywania producentów nagrywarek wideo za to, iż ktoś dawniej nielegalnie kopiował z ich wykorzystaniem kasety VHS. Trzeba przyznać – coś w tym jest.

Bądź na bieżąco – lajknij nasz fanpage

 

 

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

2 Komentarzy w artykule "Pobieranie wideo i muzyki z YouTube nielegalne?"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
mihix
Gość
4 miesięcy 26 dni temu

I bardzo dobrze.

HyperSonic0
Gość
HyperSonic0
4 miesięcy 26 dni temu

Ciekawostka.
Link http://youtube.com/watch?v=KMU0tzLwhbE prowadzi do piosenki Developers od Microsoftu xDD

wpDiscuz
widżet się spierdzielił