Gimper odpowiada na reportaż TVNu i dodaje znaczek +16 do swoich filmów

13227221_636589179823940_27444479616585105_n

Po dość głośnej  aferze związanej z ostatnim odcinkiem Superwizjera (tu o tym pisaliśmy), rozpoczęła się wielka dyskusja. Wiele było głosów różnych Youtuberów i osób z poza środowiska YouTube. Mówiono o nieobiektywności materiału, o jego szybkim zniknięciu, o słabej cenzurze twarzy Tomka, o fali hejtu jaka poleciała w kierunku stacji TVN, o tym kto powinien brać odpowiedzialność za to co oglądają młodzi ludzie w internecie. Nie było jak dotąd głosu osoby, o której cały ten materiał był nagrany. Gimper swoje słowo w tym temacie wyraził w najnowszym vlogu na jego kanale.
W filmie wyjaśnia jak wygląda jego stanowisko na temat wyżej wspomnianego reportażu i mówi o odpowiedzialności twórczej. Tomek zamierza wprowadzić także nowe oznaczenia na swoich filmach, które mają na celu poinformowanie widzów dla jakiej grupy wiekowej dany materiał jest przeznaczony. Wygląda to tak (podobnie jak w telewizji):

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2016-05-21 185630.bmp
Czy ten system zadziała? Czy inni YouTuberzy pójdą w jego ślady? Napiszcie co sądzicie o oznaczeniach wiekowych na YouTube.

Bądź na bieżąco – lajknij nasz fanpage

 

About the author

Rana

Wesołek bez życia towarzyskiego. Niczym stalker śledzi posunięcia YouTuberów. Niegdyś grafik-amator.

Odpowiedz

1 Komentarz w artykule "Gimper odpowiada na reportaż TVNu i dodaje znaczek +16 do swoich filmów"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
red
Gość
5 miesięcy 1 dzień temu
wpDiscuz
widżet się spierdzielił