Ator i Gimper w TVN – nagranie programu

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2016-05-18 122654.bmp

Znaleźliśmy dla was nagranie wczorajszego ,,Superwizjera”, w którym, w reportażu o współczesnym internecie i hejcie, pojawili się m.in Ator, Gimper i Isamu.
Zaktualizujemy artykuł, gdy pojawi się HD reupload na YouTube lub TVN oficjalnie umieści odcinek na superwizjer.tvn.pl. Zerkajcie do nas co jakiś czas, poinformujemy Was najszybciej!

 

EDIT 3: Oto film na YouTube w HD (z tym że może w każdej chwili zniknąć)

Oto link do odcinka HD na Płatnikach:

 

Odcinek jest wrzucony na grupę Atora, ,,Płatnicy Składek Atora”. Jeśli do niej nie należycie, niestety na ten moment nie obejrzycie nagrania. Jeszcze rano na YouTube znajdowały się uploady odcinka, jednakże momentalnie zostały one zdjęte przez TVN za naruszenie praw autorskich. Oto kilka z reuploadów:


 

Odcinek powinien się za to pojawić za niedługo w TVN player, a więc będziecie go mogli obejrzeć tu: http://superwizjer.tvn.pl/odcinki-online. Nie wiemy jednak kiedy odcinek się tu pojawi.

Zaktualizujemy artykuł, gdy pojawi się jakiś reupload na YouTube lub TVN oficjalnie umieści odcinek na superwizjer.tvn.pl. Zerkajcie do nas co jakiś czas, poinformujemy Was najszybciej!

Bądź na bieżąco – lajknij nasz fanpage

 

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

21 Komentarzy w artykule "Ator i Gimper w TVN – nagranie programu"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
ShapeGhost
Gość
ShapeGhost
5 miesięcy 8 dni temu
Wypowiem się na temat tego co ta mądra pani mówiła na temat prawa hejtu w Polsce. Osobiście byłem ofiarą hejtu w mojej szkole gdzie nie dawałem sobie już rady popełniłem 2 próby samobójcze oraz pozrywali mi więzadła poprzez duszenie mnie. I system działania w takiej sprawie w Polsce wygląda zupełnie inaczej. Żaden telefon zaufania mi nie pomógł ani nie udzielił żadnych rad w mojej sprawie szkoła miała to totalnie w dupie oraz moja wychowawczyni sama stanęła w obronie swojej klasy a nie mnie. Więc to co tutaj mówią jest to gówno prawda i nie ma nic wspólnego z prawdziwymi obliczami… Czytaj więcej »
Ishmael
Gość
Ishmael
4 miesięcy 1 dzień temu

Wiem coś o tym….sam byłem i jestem hejtowany w szkole…ale tylko przez Nieliczną Mniejszość

ttyp
Gość
ttyp
4 miesięcy 11 dni temu
Współczuję. Niestety taki świat mamy, gdzie niby decyzuje inteligencja, pracowitość, a jednak prawa dżungli nadal obowiązują. Wielu zakompleksionych idiotów próbuje się wybić w towarzystwie dzięki żerowaniu na innych, tzw. „śłabszych”. A to zazwyczaj Ci słabsi posuwają swiat do przodu, to oni tworzą innowacje, oni prowadzą badania naukowe. Zazwyczaj tacy hejterzy jak Gimper brylują tylko w szkole, potem gdy przychodzi prawdziwe życie to nagle okazuje się, że na pracodawcy nie można się wyżywać. I że potrzeba innych kompetencji, zeby zarabiać na chleb. W tym przypadku akurat Gimper jest takim rakiem youtube’a, który trafił do małolatów nabijających staty i im imponuje łamaniem… Czytaj więcej »
Janiczko
Gość
Janiczko
5 miesięcy 8 dni temu

Powiem tak ich przynajmniej poblicznosc kocha za to co robia a wy Kurwa macie do tego problem…Robia to co lubia…A ‚Ator” blagam was ile on ma lat 40? A gimper moze 25 nawt nie i co przez niego chcial skakac czy sie wieszac to jest zalosne Hahahah

Matrix2058
Gość
Matrix2058
5 miesięcy 8 dni temu

Ludzie dystansu
Koszmarnie jest przedstawiony ten ,,program”
Nie jestem bo żadnej stronie tylko boli mnie to że Robią kolejną dramę aby pokazać że internet jest zły
Dystansu ludzie
Każdy ma powody nienawidzić kogoś
Np isamu fubu, tutaj fubu go okradł na 20 tysięcy złotych

LesiowyLesiu
Gość
LesiowyLesiu
5 miesięcy 8 dni temu

Nie wspomnieli, że grupy Hajsowników były usunięte z powody rajdów, które były na nią aż dwa razy + Pokazali same minusy Gimpera a Atora jako tego biednego, który nikomu krzywdy nie wyrządził…Ale prawda jest taka, że TVN to prorządowa stacja telewizyjna a Ator jest posłem od jakiegoś czasu, więc nie ma co się dziwić..JEBAĆ TVN

Rai
Gość
Rai
5 miesięcy 8 dni temu

Co ty pieprzysz? Ator był kandydatem na posła z ramienia partii KORWIN, która przegrała wybory i nie weszła do sejmu

Żania
Gość
Żania
5 miesięcy 8 dni temu

Serio ? Fajnie że pokazana jest „prawda” tylko z jednej strony czyli kłamcy atora. Dlaczego Isamu się nie wypowiedział ? tvn jak zawsze kłamie i będzie kłamać. I to rodzice powinni pilnować tych dzieci co dodają w internecie filmiki a ponadto dzieci powinny mieć kontrolę rodzicielską aby można było wiedziec co oglądają. To wina nieodpowiedzialnych rodziców że tak się dzieje. Nie pozdrawiam tvn ! łubudubu…… !

wpDiscuz
widżet się spierdzielił