Ator i Gimper w TVN!

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2016-05-17 111943

Ta informacja obiegła wczoraj Płatników Składek Atora. Okazuje się, że TVN przygotował dla nas reportaż o nienawiści w sieci, a obrazuje wszystko na przykładzie dramy Gimpera z Atorem.


Oto zwiastun programu, który zostanie wyemitowany dzisiaj na antenie TVN o godzinie 23:30. Jak tylko pojawi się nagranie programu w sieci, udostępnimy go Wam na łamach naszego serwisu.

EDIT 18.05.2016: ZOBACZ WCZORAJSZY ODCINEK SUPERWIZJERA U NAS, W TYM ARTYKULE:

ATOR I GIMPER W TVN – NAGRANIE PROGRAMUCytat Atora z filmu:

To zmieniło mnie z takiego człowieka cieszącego się życiem, mającego bardzo kochającą żonę, w człowieka, który nie chciał żyć

Oto, jak Superwizjer opisuje powyższy odcinek:

Internet – wynalazek, który zrewolucjonizował świat. To w nim powstają nowe mody. Wyrastają nowi idole. Świat Internetu coraz częściej konkuruje z realnym. Niestety charakterystyczna dla sieci wolność niesie też zagrożenia. Jednym z nich jest hejt – czyli nienawistne komentarze i zachowania. Nasz reporter dotarł do ludzi, którzy działając nieetycznie wykorzystują siłę Internetu, by niszczyć życie innym…

Superwizjer to magazyn reporterów TVN. Na antenie od 2000 r. Autorzy programu zajmują się dziennikarstwem śledczym, pokazują korupcję władzy, błędy wymiaru sprawiedliwości, skandale w policji, afery gospodarcze.

Przeczytaj inne nasze artykuły związane z Atorem i Gimperem:

ATOR POZWAŁ GIMPERA

skrin_466-682x351

skrin_312-682x351

ATOR ZAŁOŻYŁ SIĘ Z PIOTREM KRAŚKO W TVP 1 O SKRZYNKĘ PIWA, ŻE KORWIN JEDNAK WEJDZIE DO SEJMU

Bądź na bieżąco – lajknij nasz fanpage

 

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

20 Komentarzy w artykule "Ator i Gimper w TVN!"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
dlubek
Gość
dlubek
5 miesięcy 3 dni temu

Pociągi są najlepszeee!
Isamu kiedy hurtworld?

Samcio123
Gość
Samcio123
5 miesięcy 3 dni temu

Isamu kiedy hurtworld?

NieDlaZarazy
Gość
NieDlaZarazy
5 miesięcy 3 dni temu

Zgadzam się z poprzednikiem, propagowanie treści sprzecznych z nauką Kościoła powinno być zakazane przez państwo. Bardzo dobrze, że TVN nie poruszył tego drażliwego i kontrowersyjne tematu.

Damian
Gość
Damian
5 miesięcy 3 dni temu

To, że takich osób nie tolerujesz nie znaczy, że musisz je od razu tępić.

NieDlaZarazy
Gość
NieDlaZarazy
5 miesięcy 3 dni temu

Jedno popsute jabłko sprawia że wszystkie owoce robaczeją…

TylkoJaroslaw
Gość
TylkoJaroslaw
5 miesięcy 3 dni temu

No właśnie to ze uratował podała jakiegoś to jest porażka rasy słowiańskiej. Nie można dopuścić aby na naszych ziemiach szerzyla się taka zaraza…. Dzisiaj 1 pedał a jutro stado KODowcow. Zastanówcie się co piszecie.

Damian
Gość
Damian
5 miesięcy 3 dni temu
To jak uratował homoseksualistę przed samobójstem nie powiedzą. To, jak dzięki niemu Hajsownicy kupili nową kamizelkę choremu dziecku W 2 DNI nie powiedzą. O jego celach charytatywnych (przykładowo film u SkyeNa) nie powiedzą. Najlepiej powklejać randomowe momenty z filmów jak np. z tego pamiętnego Overwatcha kiedy powiedział „Kim ty k*rwo jesteś?” lub właśnie z filmu z gry The Binding of Isaac kiedy wymsknął mu się taki żarcik z typu czarnego humoru: „pękniesz jak kondom starym Woźniaka, nie?”. TVN po prostu lubi wybierać to co najgorsze, bo to najlepiej się sprzedaje. Czekam tylko na livestream tego czegoś na grupie JD Team,… Czytaj więcej »
Blabla
Gość
Blabla
5 miesięcy 3 dni temu

Gimper jest jedynie osobą zrzeszającą wokół siebie kult, który nadaje mu stały przypływ pieniędzy. Stworzył kult gimnazjalistów, którzy uczą się nienawiści i robienia z siebie głupców, byleby zyskać chwilę sławy. Pokazuje Ci kierunek idiotyzmu, który po chwili krytykuje w wulgarny sposób. To hipokryta. To nie on pomógł – to zapewne nieświadomi rodzice, nieświadome portfele :-). Szczytny cel, zdarzający się raz na jakiś czas. Główny przekaz to nienawiść.
Przyrównaj zaognianie jakiejś grupy przez kilka lat i oblanie tej samej grupy wodą, raz na jakiś czas, żeby ostudzić sytuację ;).

Wojciech
Gość
5 miesięcy 2 dni temu

Typowy ignorant. Nie wiesz o nim nic. Jesli nie umiesz go zrozumiec to się nie wypowiadajc i naucz się co to jest sarkazm…

paputek
Gość
5 miesięcy 3 dni temu

zacznijmy od tego, że to nie jest o tym kto pomaga charytatywnie, a o hejcie. Pomagać pomagał, ale również hejtował więc no. 😉

wpDiscuz
widżet się spierdzielił