Boxdel okłamał widzów mówiąc, że kończy z YouTube?

13139307_1593617357615894_7540217694530838851_n

Kilka godzin temu Boxdel znowu dodał na swoją grupę ważnego posta. Tym razem Michał się z nami nie żegna, a mówi, że ,,wszędzie chodzi jakaś dezinformacja”. Tak, chodzi o jego ,,odejście z YouTube”

Bez owijania, oto post, jaki się pojawił na Buntownikach Boxdela:

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2016-05-10 183310.bmp


Chciałbym być obiektywny, ale nie mogę. Krótko mówiąc – Boxdel dodał posta, w którym tak właściwie zakłada, że to nie on dodał poprzedniego posta, albo, że był wtedy pod wpływem emocji. Twierdzi, że tak naprawdę nie napisał, że jednoznacznie kończy, tylko po prostu po sieci rozniosła się fałszywa informacja, że kończy z YouTube. Jednogłośna reakcja naszej redakcji, gdy się dowiedzieliśmy o jego nowym poście, to ,,Jezu, ja już w ogóle nie mam do tego człowieka szacunku„. Ja również straciłem do niego jakikolwiek szacunek. Dlaczego? Ponieważ jest to osoba publiczna, która powinna uważać na to, co mówi. Boxdel najpierw podał do wiadomości, że PRAWDOPODOBNIE kończy z YouTube, dodając sugestywne czarno-białe zdjęcie, a kilka dni później udaje, że nic się nie stało. Wygląda to na typowy zabieg zwiększenia sobie popularności. W końcu zainteresowanie artykułami o Boxdelu było takie duże, że nasza strona, PolscyYoutuberzy.pl nie działała przez około godzinę po publikacji.

Oto prosta, ale jakże trafna i prawdziwa grafika, wygrzebana spośród komentarzy pod powyższym postem:

13177793_1774111232875435_119037811798267023_nOto reszta naszych artykułów o Boxdelu:

BOXDEL ODCHODZI Z YOUTUBE!

 

BOXDEL – ZASŁUŻONY FEJM CZY YOUTUBOWY KRĘTACZ?

Interpretację pozostawiam Wam.

Bądź na bieżąco – lajknij nasz fanpage

 

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

4 Komentarzy w artykule "Boxdel okłamał widzów mówiąc, że kończy z YouTube?"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
vCastir
Gość
vCastir
5 miesięcy 13 dni temu
Pamiętam Boxdela kiedy zaczynał ponownie – nic do niego nie miałem, nagrywał filmiki na youtube z ciekawostek (w tym GTA). Pamiętam jeszcze do dziś, gdy myślałem sobie ,,chce wybić się na fejmie przykładowo willextreme’a – ale nic większego do tego twórcy nie miałem (Boxdela). Oglądałem go często – z odcinku na odcinek uświadamiałem sobie że jego ,,osobowość twórcza” jest fałszywa. Uświadomiłem sobie to po tym, jak robi filmy – jakie robi filmy – jak prosi widzów o lajki. Na youtube już trochę dawno spotkaliśmy film taki jak mówienie o tym, że inni kopiują 1 do 1 jego filmy. Twórcy kanałów… Czytaj więcej »
seeZar
Gość
seeZar
5 miesięcy 13 dni temu
Po pierwsze: Boxdel nigdzie nie stwierdził, ze permanentnie kończy nagrywać. Zacytuję słowa artykułu: ,,Twierdzi, że tak naprawdę nie napisał, że jednoznacznie kończy, tylko po prostu po sieci rozniosła się fałszywa informacja, że kończy z YouTube.” Pomimo tego zdania, autor cały czas podkreśla słowo ,,PRAWDOPODOBNIE”, jakby nie wiedział co to znaczy. O ile wiem, to stwierdzenie ,,prawdopodobnie” oznacza, że coś jest PRAWIE pewne. Zawsze zostaje to ,,PRAWIE”. Po drugie, nie za bardzo rozumiem autora tekstu. Sugeruje on, że działanie pod wpływem emocji jest jakieś nienormalne lub dziwne. Obstawiam, że każdemu zdarza się być porwanym przez emocje. To bardzo ludzkie i nie… Czytaj więcej »
Karwyt
Gość
5 miesięcy 14 dni temu

„Chciałbym być obiektywny, ale nie mogę.” TO NIE PISZ POSTÓW… Ehh… osoby udające dziennikarzy. Poleciała na niego fala hejtu to chciał skończyć, po kilku dniach ochłonął i ma chęć nadal nagrywać. Nikt wam nie każe mieć szacunku ale to chyba jest portal informacyjny a nie płaczki autora

Jankulowski
Gość
5 miesięcy 14 dni temu

Nie oszukujmy się, to było łatwe do przewidzenia

wpDiscuz
widżet się spierdzielił