Pierwszy w Polsce płatny serwis VOD na YouTube!

timthumb

YouTube znają wszyscy. Wszyscy też chcieliby mieć łatwy dostęp do niedrogich filmów w wysokiej jakości. Odpowiedzią na to życzenie ma być Sala Kinowa Premium. Ale czy nią będzie? 
Sala Kinowa Premium to pierwszy w Polsce kanał na YouTube, który oferuje płatny dostęp do filmów w jakości HD. Krótko mówiąc jest to usługa VOD działająca w ramach popularnej platformy wideo. Według twórców w ofercie znajdować będą się kinowe hity, jak i produkcje artystyczne.

Możliwości zdobycia dostępu do filmu są dwie – albo zdecydujemy się na zakup i pobierzemy film na dysk, albo na wypożyczenie. W tym drugim przypadku na rozpoczęcie oglądania mamy 30 dni, po czym dostęp pozostaje aktywny przez 48 godzin.

sala-kinowa-premium-lista

Płatności dokonywane są za pośrednictwem Google Payments. Jak kształtują się ceny w usłudze Sala Kinowa Premium? Wypożyczenie to wydatek 5–9 złotych, a zakup i możliwość pobrania filmu kosztować będzie nas już od 19 do 25 złotych. Cennik jest więc całkiem atrakcyjny.
Nie można tego niestety powiedzieć o ofercie. Liczba dostępnych filmów jest nieduża, a i wspominanych przez twórców „kinowych hitów” próżno tu szukać. Przynajmniej na razie, bo usługa ma być rozwijana.

 

Co o tym myślicie?

 

                                                                                                                                                                                                               Źródło: Antyweb

Bądź na bieżąco – lajknij nasz fanpage

 

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił