Ator pozwał Gimpera

skrin_466

Na kanale Atora z kanału wideoprezentacje pojawił się dzisiaj film z tytułem na który można patrzeć z lekkim niedowierzaniem – nazywa się on bowiem ,,TAK – pozwałem GIMPERA”. Nie, nagłówek to nie clickbait. Krzysztof Woźniak pozwał Tomasza Działowego.

Oto film. Trwa on pół godziny, lecz jeśli dobrze chcecie znać wytłumaczenie Atora, polecam obejrzeć go całego. Jeśli nie chcesz, przygotowaliśmy dla ciebie streszczenie w formie tekstowej, w niższej części artykułu.
Oto dowód niewinności Atora, jak sam to określił w swoim filmie w 18:29.

Chciałbym, abyście zrozumieli, że ze względu na postępowanie sądowe nie powinienem pokazywać wam nic, gdyż każdy, pokazany wam tu dowód, zmniejsza moją szansę na zwycięstwo w sądzie. Wiem jednak, że ,,manipulatorowi” na słowo nie uwierzycie. Pokażę wam więc jeden, bardzo mocny dowód. Gimper powiedział wam w swoim filmie, że: (wstawka z filmiku Gimpera) ,,do tej pory gdzieś stałem z boku”. Tak, jasne. Stał z boku. Jeśli mimo tego, co pokazałem wam wcześniej, nadal w to wierzycie, to teraz zobaczcie to. Jest to zapis rozmowy z osobą, która w maju 2015 była jedną z najbardziej zaufanych współpracowników Gimpera i znaną administratorką hajsowników. Muszę nazywać ją Martą B., gdyż sprawa jest w sądzie. Patrzcie co Marta pisze.

Ator następnie czyta dosyć długą rozmowę z wyżej wymienioną Martą. Jest to minuta 19:24, zachęcam do zobaczenia filmu Atora (na początku artykułu).
Jeśli nie wiecie o co chodzi ze spięciem między Atorem a ,,resztą” YouTube – oto fragment (9:41), w którym Krzysiek tłumaczy o co poszło.

Na początku maja zeszłego roku, nagle, nastąpiła zmasowana nagonka na mnie. Siedmiu youtuberów, z których spora część jeszcze niedawno publicznie deklarowała do mnie szacunek i używała wobec mnie określeń typu ,,Youtubowy ojciec”, nagle w przeciągu kilku dni opublikowała filmy, w których pomawiała mnie o najgorsze rzeczy. Temat był gorący, więc dodatkowe pomówienia płynęły nawet od osób, których nigdy na oczy nie widziałem, lub które widziałem, nie wiem, może 3 razy w życiu, i rozmawiałem z nimi, nie wiem, może 3 minuty. Temat był gorący – każdy chciał coś na ten temat nagrać, nawet ktoś, kto nie miał totalnie nic do powiedzenia i nie było z tym problemu. W rezultacie, ludzie usłyszeli pełen przekrój świństw na mój temat, począwszy od tego, że podaję ludziom niesmaczne zapiekanki, lub nie rozpoznałem na ulicy kogoś, kogo wcześniej nigdy nie widziałem w realu, i który też nie przysłał żadnego swojego zdjęcia, no więc jakim cudem miałem go rozpoznać? (…)

Było też o tym, że nie dałem komuś w prezencie laptopa, albo usiłowałem komuś wyciąć nerkę, i to na żywca. Tak, naprawdę takie rzeczy tam były. Były też sugestie, który wszyscy odebrali jako oskarżenia że ukradłem pieniądze lub że mój film broniący ofiary, tak zwanego ,,młodego z IEMu” był szkodliwy. Tego było zatrzęsienie (…)

Próbowałem się bronić, ale nikt mnie nie słuchał. Większość tych osób, które mnie atakowały, zgodnie twierdziła że jestem manipulatorem. Kłamcą. Oszustem.

Ator prawdopodobnie nie ujawniałby tego, że pozwał Tomasza, jednakże pęknął, gdy ten zaczął z niego żartować na swoich filmach. Tak wynika z poniższego cytatu:

Proszę też nie pytać mnie, czy kogoś jeszcze pozwałem, lub czy zamierzam to zrobić w przyszłości. Od 9 października minęło prawie 5 miesięcy i cały czas siedziałem cicho, Byłbym nadal cicho, gdyby Gimpera nie zaczął na ten temat śmieszkować.

W końcówce filmu Ator dziękuje swoim widzom.

Na koniec chciałbym podziękować Wam. Moim widzom. Wy naprawdę jesteście najlepszą widownią o jakiej youtuber może tylko marzyć. A wszyscy ,którzy mówią inaczej, mi was zazdroszczą. I niech sobie mówią co chcą. Ja zawsze będę z was dumny.

W filmie jest mowa o tym, jakoby Ator miał kupować na ,,youtubowych portalach” artykuły przychylne mu. Jedyne co możemy z naszej strony powiedzieć, ponieważ za takowy portal możemy się uważać – Ator NIGDY nie kontaktował się z nami z tego typu zamiarami. Podpisano, redaktor naczelny.

AKTUALIZACJA 18.03.2015 godzina 15:15

Film z kanału Atora został usunięty ze względu na naruszenie praw autorskich. Pojawiło się jednak wiele reuploadów, oto jeden z nich:

Dzisiaj rano na kanale Gimpera pojawiła się jego odpowiedź na całą sprawę.

ODPOWIEDŹ GIMPERA NA POZEW

(otwórz newsa)

2 godziny temu natomiast, Krzysiek dodał na swój fanpage krótką odpowiedź na odpowiedź Gimpera

Dla tych, którzy nie mogą dojrzeć screena:

10420267_698862433587023_6809387363255671241_n

AKTUALIZACJA 18/19.03.2015 godzina 00:50

Ator dodał na swój kanał film pod tytułem ,,Gimper vs Ator – odpowiedź na kolejne pomówienia”. Na facebooku podpisał go: ,,Demaskuję kłamstwa i pomówienia z ostatniego filmu Gimpera.”. Trwa 18 minut.

 

Bądź na bieżąco z tematem pozwu – lajknij nasz fanpage

 

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

3 Komentarzy w artykule "Ator pozwał Gimpera"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
reuploader
Gość
reuploader
7 miesięcy 5 dni temu

Tutaj macie pełną wersję i w HD https://youtu.be/P_0Qk37LtEc

Internauta
Gość
Internauta
7 miesięcy 5 dni temu

Film Atora został skasowany – ktoś szybko zadziałał.

reuploader
Gość
reuploader
7 miesięcy 5 dni temu

Tutaj macie pełną wersję i w HD https://youtu.be/P_0Qk37LtEc

wpDiscuz
widżet się spierdzielił