Rap o Gothicu autorstwa McSobieskiego

skrin_464

Kilka dni temu, znany i lubiany internetowy raper MC Sobieski, wrzucił na swój kanał piosenkę o kultowej grze Gothic. Utwór powstał z okazji 15-lecia istnienia pierwszej części gry (czas szybko leci, prawda?). McSobieski pozwala znowu na moment przenieść się do magicznego świata górniczej doliny.

Oto track:

Jako zagorzały gracz Gothica muszę przyznać – gdy usłyszałem bit, czyli przerobiony utwór z Menu gry, od razu wiedziałem że track będzie fenomenalny. Szacun, MC!

Sobieski komentuje piosenkę w następujący sposób:

Niestety postępująca choroba wzroku sprawiła, że nie mogę już grać w gry – mówi MC Sobieski. – Pasja w sercu płonie jednak na tyle mocno, że nigdy nie zapomnę chwil, w których przenosiłem się do świata gier. Jedną z takich gier jest Gothic. Postanowiłem, że z okazji 15-lecia tej kultowej gry, zrobię wszystkim prezent i powrócę do tego uniwersum w piosence – dodaje.

34-letni youtuber/raper pochodzi z Kalisza. Traci wzrok, ponieważ wykryto u niego nieuleczalną chorobę oczu. Ukojenie znalazł w świecie muzyki. Na swoim kanale na YouTube ma blisko 120 tys. subskrybentów. Nagrywa na różne tematy – od Króla Juliana, Wiedźmina i Mario, po zagrzewające do walki utwory jak właśnie najnowszy hymn na Euro 2016.

W 2012 roku wziął udział w konkursie piosenki na Euro 2012 i zajął drugie miejsce. Pokonał wtedy m.in. Marylę Rodowicz, czy Wilki:
https://www.youtube.com/watch?v=OeI6f_bKQCk

Bądź na bieżąco – lajknij nasz fanpage

 

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił