Unboxall wyrzucony ze szkoły?

unboxall

Na kanale BOXDELa gościnnie pojawił się TheUnboxall. Dlaczego? Ano dlatego, że okazało się, że znanego i lubianego unboxera chciano wyrzucić ze szkoły.  Okazuje się że szkoła nie rozumie jak potężne community zbudował sobie Paweł (TheUnboxall) i bierze jego twórczość za ,,głupie filmiki na których wymachuje dildem”. Całą sprawę opisuje w filmiku Unbox we własnej osobie, a BOXDEL komentuje całą sprawę.


Oto film:

Od redaktora naczelnego:

Unbox, w imieniu redakcji PolscyYoutuberzy.pl – nie poddawaj się. Jesteśmy z tobą!

Jak dodaje BOXDEL, szkoła zamiast wspierać twórczość swoich uczniów – hamuje ją.

Nie wiesz kto to jest TheUnboxall? Zajrzyj tu:

THEUNBOXALL – UNBOXY DLA BEKI


Aktualizacja 16:20 09.03.2016
Gimper nagrał film na temat sytuacji Unboxalla, wspominając trochę o swojej sytuacji w szkole:

Bądź na bieżąco – lajknij nasz fanpage

 

Odpowiedz

2 Komentarzy w artykule "Unboxall wyrzucony ze szkoły?"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Yurii_xoxo
Gość
Yurii_xoxo
6 miesięcy 29 dni temu

Witaj UnBOXAll”u ! Miałam podobnie. Tylko, że ja nie nagrywam na YT. Problem był związany z fb i moim prowo na pewnej grupce, który inni użytkownicy nie odebrali jako prowo. Przykro mi z tego powodu, bo ja znam te konsekwencje. Trzymaj się, bo wiem, że to ciężki okres w twoim życiu !

Czakara
Gość
Czakara
7 miesięcy 12 dni temu
Ehhh… rozumiem to ze każdy może mieć problemy w życiu prywatnym itd.Dlatego powiem ze ta sytuacja mnie trochę zbulwersowała,jak ostatnio go spotkało rozwalenie grupy. Powiem ze zazdrość zmienia ludzi i to było widać wtedy gdy jedna z organizatorek rajdu to była koleżanka UnBoxaAlla. Pewnie chciała się jeszcze bardziej zemścić a wiadomo ze szkoła dba o renomę wiec nie dziwie się ze takie coś zrobili,przeraza mnie fakt ze nawet teraz jak jest sławny szkoła chce go zniszczyć. Powodzenia,jak UnBoxAll ma już naprawdę dużo widzów.Przetrwa on to i ja to wiem. Ale złem jest dla mnie fakt ze Boxdel robi filmik na… Czytaj więcej »
wpDiscuz
widżet się spierdzielił