Wiemy kiedy JJay powróci na YT… znowu

skrin_459

JJay prowadził wczoraj wieczorem kolejnego streama. Najpierw grał w Rocket League, następnie odpowiedział na pytanie co z YouTube, jego karierą streamera i co dalej – piszemy o tym, aby nie musiał na to pytanie odpowiadać 100 razy.

JJay aktualnie nie nagrywa na YouTube nie dlatego, że mu się nie chce. Może nagrywać, jednakże renderowanie sprawia duże problemy i nie może on przez to uploadować na youtube – może natomiast streamować, bo to nie wymaga renderowania.

 

Tak postanowiłem – nie będzie informacji

Nie informuję o tym, że wrócę. Zrobię to nagle, po prostu wrócę – i będę.

Jak ogarnę nową kartę graficzną to będzie można pomyśleć o weekendowych streamach – a YT – co 1/2 dni

Odpowiedzi JJaya na pytania ze streama
W sprawie wypowiedział się moderator ze streama JJaya – Volpin. Oto co napisał na grupie Plemniki JJaya:

No hej, z tej strony Paweł „Volpin” Kucal, dzierżący Excalibur połączony z banhammerem na streamie Andrzeja. Wielokrotnie padały te same pytania, ktoś prosił by to na Plemniki (boska nazwa tak btw) wrzucić… Więc to robię.

Andrzej nie nagrywał tyle czasu z powodów technicznych i osobistych. Miał dużo roboty z mieszkaniem, a jego sprzęt aktualnie sprawia, że render czegokolwiek trwa około… W chuj. Ciężko określić. Racja jest to, że mógł wam napisać na fp… Ale stało się to się stało.

Moja dodatkowa prośba: Przekazujcie to każdemu, kto się będzie pytał…

Jeszcze jedno: Będę banował za karachany i inne JD. Nie stać mnie na chemioterapie na takiego raka…

Jak na razie więc JJay robi wszystko aby zostali z nim tylko jego najwierniejsi widzowie – większość tych z małą cierpliwością już się od niego odwrócili. Co będzie dalej? Czas pokaże – miejmy nadzieję że będzie tak jak Andrzej zapowiada.

Jeśli jesteście fanami JJayJokera apraszamy na grupę Plemniki JJaya 

https://web.facebook.com/groups/1650853531835375/

Stream JJaya: http://www.twitch.tv/jjayjokertv (followujcie, to jest za darmo a otrzymacie powiadomienie gdy JJay zacznie streama)
 

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił