Mandzio o robieniu z siebie idioty na YouTube

remigiusz

Kilka dni temu powstał nowy kanał Youtuborniak Złośliwy. Mandzio poruszył na nim temat najgorszego contentu na youtube i robienia z siebie idioty w internecie. Nowy Brutal?

Kanał jest jeszcze mało popularny bo ma ,,tylko” 5000 subskrybcji. Najpierw pojawił się na nim film dotyczący kłótni Naruciaka i Reziego. Jeśli chcesz przeczytać więcej o tej sprawie, przejdź w artykuł klikając tutaj . W w/w filmie Mandzio powiedział kilka mocnych słów przeciwko Naruciakowi.

 

[…] Chciałbym przypomnieć, że Naruciak jest znany z takich świetnych produkcji jak np.: „Symulator pindolka”, „Zwal sobie na youtubera challenge”, albo „Condom challenge” z udziałem Marcina Dubiela oraz Stuarta.

Później w drugim filmie stworzonym we współpracy z Masterczułkiem sparodiował fragment serialu „Grey’s Anatomy” wyjaśniając skąd wzięła się nazwa kanału.

Dzisiaj z kolei (tj. 1 lutego 2016) opublikował pierwszy film z serii o najgorszej ,,rakowej” zawartości polskiego Youtube. Wypowiedział się o najgorszych challengach jakie nagrywają polscy youtuberzy. M. in. o wyzwaniach polegających na rzyganiu, Don’t judge me challenge i innych równie obrzydliwych czy idiotycznych wyzwaniach.

remigiusz

Chłopaki uważam, że na kondoma jest już o kilkanaście lat za późno

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił