Naruciak vs Rezigiusz. Nowa drama?

remigiusz

Niedawno rozpoczęła się kłótnia między Naruciakiem a Rezim. Głownie chodzi o to, jak Naruciak wypowiedział się o Remigiuszu.


Film dotyczy opinii Naruciaka o dramie związanej ze Stuu i Brutalem. Powiedział też wiele mocnych słów o Rezim. On film obejrzał i wstawił o nim post na swoim fanpagu.

Gdy za każdy razem słyszałem że ten Pan wraz z kolegą smaruje mnie za plecami, myślałem „hmmm, dlaczego miałby to robić. Gadaliśmy raz w życiu”. Przedszkolna piaskownica.. brak słów.

W komentarzach powstała spora wymiana zdań, w której sporo rzeczy było bardzo sprzecznych sobie. Na przykład z komentarza Remigiusza wynika, że zgadza się z posiadaniem przez innych swojego zdania, a w tym samym zdaniu twierdzi, że mówienie o nim złych rzeczy jest nieodpowiednie. Trochę później zostały ujawnione screeny z prywatnych rozmów.

remigiusz

(kliknij aby powiększyć)

Kontynuowano wzajemne rzucanie po sobie różnymi argumentami. Na razie wszystko ucichło, ale myślę, że nieprędko zobaczymy film autorstwa duetu Rezi i Naruciak.Zapraszamy na nasz FanPage – jeśli do nas napiszesz z propozycją artykułu na pewno to zauważymy. Lajknij, aby być na bieżąco z newsami!

Odpowiedz

3 Komentarzy w artykule "Naruciak vs Rezigiusz. Nowa drama?"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Teczowa Zyrafffa
Gość
Teczowa Zyrafffa
8 miesięcy 18 dni temu

„Licze na to ze ludzie sami zobacza ze jestescie stuczni jak chinskie zabawki”~Reźi 2k16
Mowi to Najogrinalniejszy YouTuber w Polsce który jak 3/4 polskiego YT robi z siebie debila i niedojeba na filmikach zeby Nastolatki lajkowały 🙂

Przypadkowy człowiek z internetu
Gość
Przypadkowy człowiek z internetu
8 miesięcy 26 dni temu

Jak Rezigiusz zgasił Naruciaka on sam się do tego podstawił uuuuuuuu. PolskiYoutube taki piękny 😀

dramen
Gość
dramen
8 miesięcy 27 dni temu

W czas ten post

wpDiscuz
widżet się spierdzielił