Wideo w Youtube w okienku, tak samo jak w aplikacji mobilnej

skrin_425

W Chrome Web Store pojawiła się aplikacja Picture in Picture, umożliwiająca oglądanie filmu który już uruchomiliśmy i jednoczesne używanie wyszukiwarki. Oficjalnie YouTube nie oferuje takiej funkcji w aplikacji webowej, jednak dzięki rozszerzeniu do przeglądarki Google Chrome możemy uzyskać taki efekt. 


 

skrin_425

Rozszerzenie prezentuje się tak jak na załączonym obrazku. Aby je zainstalować, musicie używać przeglądarki Google Chrome, wejść w ten link: https://chrome.google.com/webstore/detail/youtube-picture-in-pictur/dfanpgpmfdocbeldhfgeafndhoiifgpe oraz użyć przycisku ,,Dodaj do Chrome”.


skrin_426

Myślę, że aplikacja to bardzo ciekawy pomysł oraz sprawdzi się w praktyce. A wy jak myślicie? Brakuje już tylko obsługi aplikacji YouTube w tle na urządzeniach mobilnych.

Film ze screena: 

https://www.youtube.com/watch?v=yG42eNl3ZBA

 

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił