Unbany wszystkich hajsowników

1monstro

O unbanach dla wszystkich hajsowników Gimper wspominał już jakiś czas temu. Jednak były to tylko plany spowodowane błedami z unbanami na hajsownicy.eu. Teraz jest o tym trochę głośniej.
Pierwszy raz na ten temat Gimper (prawdopodobnie) mówił w jednym z odcinków The Binding of Isaac: Rebirth.

„Oprócz Rich Touru mam kilka projektów do zrobienia […] mam też coś związanego z Hajsownikami co w 2016 roku zrobię, ale raczej w tym roku jeszcze nic nie będę ujawniać”

Później trochę zdradził w komentarzach. Planował z okazji Bożego Narodzenia odbanować wszystkich hajsowników na dolarowej grupie. Sprawa jednak ucichła – bo był Rich Tour i była Gimperowa angina. Dopiero w odcinku organizacyjnym z The Binding of Isaac: Afterbirth Tomasz podał jakiekolwiek konkrety.


Plany były takie: Stworzona zostanie nowa grupa hajsowników o starej nazwie „Hajsownicy Gimpera 3000”. Tam będą dochodzić wszyscy. Regulamin i banowanie będzie takie samo ale miała to być druga szansa dla niektórych byłych Hajsowników. Nie było jednak powiedziane kiedy to się stanie. Została nawet utworzona grupa, którą kiedyś Gimper podlinkował, jednak doszli tam tylko admini, których jest 16. Niedługo potem pojawił się post na fanpagu Gimpera.

„Podobno jak będzie 30 000 łapek pod tym zdjęciem to naprawdę w końcu odpalę nową grupę Hajsowników (co oznacza unbana dla wszystkich) I podobno ma to coś wspólnego z nadciągającą rocznicą rewolucji na Hajsach”

Jeżeli to prawda unbany dla wszystkich już 23 stycznia! Ale to się jeszcze okaże.

Zapraszamy na nasz FanPage – jeśli do nas napiszesz z propozycją artykułu na pewno to zauważymy. Lajknij, aby być na bieżąco z newsami!

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił