Stuu i Marcin Dubiel pobici!

12495192_942240199202217_4027456570387478963_n

Stuu i Marcin Dubiel pobici w Kebab Kingu. Stuu potraktowany gazem pieprzowym!

W niedzielę 10.01 Marcin Dubiel dodał posta na facebooku informujący o tym, że w sobotę razem ze Stuu poszli na kebaba i zostali pobici.
Usiedli przy stolikach i po 5 minutach podeszła do nich osoba, która uważała, że to jej miejsce i rzuciła się Marcina oraz Stuarta. Niestety oberwała przy tym także dziewczyna będąca wtedy z nimi i zemdlała. Jak twierdzą wszystko co było z ich strony miało na celu obronę dziewczyny, która była nieprzytomna. Po chwili przybiegła kelnerka i potraktowała Stuu gazem pieprzowym. Sprawcy całego zamieszania oczywiście uciekli.

Cała relacja Marcina Dubiela znajdująca się na jego facebooku brzmiała tak:

Taka rzecz mogła się przydarzyć tylko nam XD poszliśmy wczoraj po klubie na kebaba do Kebab Kinga (gorąco nie polecam, wielki shit). Usiedliśmy przy stoliku i po 5 minutach podbija dwóch ziomków, że to ich miejsce, bo „zostawili tu wody”. Odpowiadam, że coś im się pomyliło, bo jak widzą ja tu siedzę. Chwila dyskusji wystarczyła, żeby naćpany typ uniósł drewniane krzesło i rzucił się na nas. Dostałem trzy headshoty od jego kolegi, następne dwa trafiły w dziewczynę, która była z nami. Ta oczywiście zemdlała, a Stuart w samoobronie rzucił się na typa. Każdy bił każdego, ochroniarz uciekł jak tchórz. W końcu przybiegła kobieta serwująca danie w owej „restauracji” i potraktowała STUARTA gazem pieprzowym, zamiast celować w idiotów, którzy nam uciekli. Potem policja, karetka, wróciliśmy do apartamentu i znowu pogotowie, ponieważ Stuartowi trzeba było zrobić jakieś prześwietlenie, czy coś. Mnie też boli trochę głowa, ale przeżyję. Tak czy siak nie rozumiem wszystkich ludzi, którzy stali i się patrzyli, zamiast pomóc nam ogarnąć tych typów, albo chociaż zrobić coś z mdlejącą dziewczyną. A po całej akcji każdy był kozakiem i mówił, że „on by im naklepał”. No to halo, czemu sami się z nimi biliśmy?
Maskara, Warszawa taka piękna ;x

Nitro ze swoim poczuciem humoru nagrał film odnoszący się do całej sytuacji:

Zapraszamy na nasz FanPage – jeśli do nas napiszesz z propozycją artykułu na pewno to zauważymy. Lajknij, aby być na bieżąco z newsami!

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił