Już można wpisywać kody z Rich Tour na code.richzone.eu! Co dostali posiadacze?

FullSizeRender

Ci, co byli na Rich Tour wiedzą o co chodzi – każdy uczestnik wchodząc na imprezie dostał specjalną kartę widniejącą w nagłówku. Dla jej posiadaczy, organizatorzy obiecali prezent.

IMG_3181
Rich Zone długo zwlekali z włączeniem do użytku strony code.richzone.eu. Ale wreszcie została uaktywniona.

Na stronie po wpisaniu kodu jesteśmy przekierowywani na stronę, która odwzorowuje otwieranie skrzynek z gry CS:GO. Każda gra jest tak zaprogramowana, aby każdy dostał każdą ,,nagrodę”. Nagrody to:

  1. Podziękowanie video od Roja
  2. Podziękowanie video od Gimpera
  3. Podziękowanie video od Izaka
  4. Podziękowanie video od Mandzia
  5. Zniżka 10% na kolejną imprezę Rich Tour
  6. Pakiet zdjęć z danej imprezy

Nagrody są całkiem okej – tym samym, potwierdzony został fakt, że Rich Tour 2015 nie był jedynym Rich Tourem :). Jedyne zastrzeżenie jakie mam – po wylosowaniu pakietu zdjęć wydaje mi się że powinienem dostać zdjęcia z imprezy na której byłem (Katowice – przeczytaj relację TU) – dostałem natomiast zdjęcia z Bydgoszczy. Mam nadzieję że ekipa dowie się o tym fakcie i coś z tym zrobi. Poniżej kilka screenów ze strony.

skrin_415 Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2016-01-12 185119.bmpPrzechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2016-01-12 185337.bmp Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2016-01-12 185629.bmp

Dodatkowo specjalnie dla was udostępniamy jeden filmik z podziękowaniami dla uczestnika Rich Tour (wybacz Rojo!). Tylko jeden żebyście nie umarli z ciekawości – jeśli chcecie zobaczyć resztę, trzeba było przyjść na Rich Tour :D. Wierzcie – było warto!

Przeczytaj też:

RICH TOUR 2015 – RELACJA, ZDJĘCIA, FILMIKI [FULL HD] [KATOWICE]

IMG_1839

Zapraszamy na nasz FanPage – jeśli do nas napiszesz z propozycją artykułu na pewno to zauważymy. Lajknij, aby być na bieżąco z newsami!

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił