Arhn.eu w Anglii u bliźniaków Oliver

1monstro

Zapewne wiele z was kojarzy arhn.eu. 2 miesiące temu stworzyli kolejny odcinek, tym razem o grze Wonderland Dizzy, która została zapomniana przez twórców i niedawno jednak wydana. Odcinek ten spowodował podróż Archona i Grema w Wielkiej Brytanii.

Wonderland Dizzy była kolejną grą braci Olivierów tworzoną w latach ’90. Gry tworzone przez tych twórców miały bardzo dobre recenzje więc i od tej gry spodziewano się sukcesu. Jednak wydawca – firma CodeMastrs – popadła w kłopoty finansowe. W ten sposób Wonderland Dizzy zostało zapomniane nawet przez autorów na 20 lat. O szczegółach sytuacji i o tym jak we wszystkim pomógł pewien polski programista opowiada powyższy film.Film ilością wyświetleń jakoś specjalnie nie wybił się ponad inne filmy tego kanału, ale okazało się, że wideo obejrzeli sami bracia Oliverowie i zaprosili ekipę arhn.eu do firmy Radiant Worlds, w której aktualnie pracują Philip i Andrew. Arhon oczywiście nie mógł odmówić i ostatecznie po lekkim poślizgu spotkanie odbyło się 7 stycznia. Jego wynikiem jest prawie godzinny wywiad. Opowiadają w nim o ich 30 letniej historii w branży gier wideo.

Zapraszamy na nasz FanPage – jeśli do nas napiszesz z propozycją artykułu na pewno to zauważymy. Lajknij, aby być na bieżąco z newsami!

Odpowiedz

7 Komentarzy w artykule "Arhn.eu w Anglii u bliźniaków Oliver"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
mihix
Gość
mihix
9 miesięcy 10 dni temu

Widzę że zaczynacie zamieszczać coś lepszego niż ciągle jakiś gimbtuberów. Tylko ten baner taki trochę rakowy.

Jaju
Admin
9 miesięcy 10 dni temu

Chętnie wysłuchamy propozycji pomysłu na jakiś lepszy 😛

mihix
Gość
mihix
9 miesięcy 9 dni temu

I zgłaszam malutki błąd w tagach. Pisze się Archon a nie Arhon

mihix
Gość
mihix
9 miesięcy 9 dni temu

Stylistyka może być. Ale motyw kłaniania się jak do jakiegoś króla to chyba przesada.

Jaju
Admin
9 miesięcy 7 dni temu

@mihix dosyć żartobliwie podchodziliśmy do tematu tych kłaniających się ludzików, ale jak będziemy mieli projekt na jakiś fajny baner to na pewno go zmienimy. Dzięki za opinię i zgłoszenie błędu.

kebab
Gość
kebab
9 miesięcy 9 dni temu

sądząc po współczesnej widowni niektórych youtuberów to nie jest to kłamstwem

Azrikhal
Gość
Azrikhal
9 miesięcy 11 dni temu

ARHN.EU Nie ARCH.EU

wpDiscuz
widżet się spierdzielił