Rich Tour 2015 – relacja, zdjęcia, filmiki [FULL HD] [KATOWICE]

IMG_1839

Byliśmy, zobaczyliśmy, enjoyowaliśmy. W sumie, od tego momentu będę pisał w pierwszej osobie, koniec profesjonalności! 10 grudnia 2015 byłem obecny w Klubie Spiż w Katowicach w którym odbył się Rich Tour 2015 i postaram się wam przybliżyć co tam się działo opisem, zdjęciami oraz filmami. Na wstępie zaznaczę – zabawa była przednia!

NA KAŻDE ZDJĘCIE W TYM ARTYKULE MOŻESZ KLIKNĄĆ ABY JE POWIĘKSZYĆ

IMG_1812 IMG_1817 IMG_1814

 

IMG_1819 IMG_1820

 

 

 

 

 

 

O godzinie 15:50 stałem już pod klubem – dojazd dla mnie był łatwy, kilkaset metrów od katowickiego Placu Wolności (zaraz przy galerii), a przyjechałem z dzielnicy Ochojec. Pierwsze co mnie NIE zdziwiło – kolejka. Widziałem już w internecie podobne scenariusze, czyli czekanie z biletem w długiej kolejce w której stali też ci, którzy takowych nie posiadali. Moim zdaniem osoby bez biletu powinny mieć osobną kolejkę niż te z kupionymi w przedsprzedaży – ale przejdźmy dalej.

Po wejściu do klubu i oddaniu rzeczy w szatni (pozdrawiam chłopaka który podarował mi 2 zł na szatnię – byłem spłukany bo zapomniałem wziąć z domu portfela! 🙂 ) przeszedłem przez bramkę. Po prawej stronie znajdował się mini sklepik z koszulkami Rich Zone i przejście dalej wgłąb ..balkonu” z którego widać scenę, a przede mną było zejście na dół (dodam że podoba mi się architektura klubu Spiż – dużo jest zdjęć samego wystroju). Udałem się na balkon. Jedyne miejsce na wprost od sceny było puste – widocznie czekali na mnie!

IMG_1822 IMG_1823

 

 

 

 

 

 

Śmiesznie zaczęło się już robić jak na ekranie głównym pojawił się komunikat Windowsa informujący o niskim stanie baterii, a tłum zaczął krzyczeć BA-TE-RIA! 🙂

IMG_1824 IMG_1830

 

 

 

 

 

 

IMG_1833

W oczekiwaniu na chłopaków prowadzący losowo wybierał ludzi z tłumu – dla niektórych wiązało się to z natychmiastową wygraną koszulki/podkładki pod mysz, a niektórzy przed dostaniem wyżej wymienionego musieli wykonać jakieś zadanie, pompki, kawał, rozśmieszyć kolegę który po wejściu na scenę miał poker face itp.. Przy okazji – przez całą imprezę przy DJu RoKo kręcił się Maciek z Letniego, Chamskiego Podrywu! (Swoją drogą – nic do niego nie mam ale jego mina i zachowanie na imprezie wskazywały na to, że najchętniej poszedłby do domu. Więcej uśmiechu Maćku!)

IMG_1838 IMG_1839 IMG_1843 IMG_1846

W końcu pojawili się ONI! Gimper, Mandzio, Nitro, Isamu, Rojo i Izak weszli na scenę i usłyszeli gromkie brawa. Potem każdy się przywitał na swój sposób, swoimi słowami, a następnie oficjalnie rozpoczęli imprezę Rich Tour!

 

IMG_1848 IMG_1850 IMG_1853
Panorama środka

Panorama środka

Zszedłem na dół, bo chciałem brać czynny udział w konkursach. Po 20 minutowej przerwie i udaniu się Gimpera, Roja i Izaka na ściankę, Isamu, Mandzio i Nitro poprowadzili Q&A. 20-MINUTOWY FILMIK Z Q&A ZNAJDUJE SIĘ W OSOBNYM ARTYKULE, TUTAJ!

RICH TOUR 2015 – Q&A MANDZIA, ISAMU I NITRA [FULL HD]

(kliknij – otworzy się w nowym oknie)

[php snippet=1]

Nagle na scenę wkroczył Gimper aby przeprowadzić Overwatcha Hajsowników. Moim zdaniem była to jedna z najlepszych części eventu (równie dobre były tylko koncerty) ponieważ większość osób stojących przy scenie miało okazję coś powiedzieć do mikrofonu, i nie było to tylko ,,BAN”. Gdybyście zobaczyli minę Gimpera, jak ode mnie usłyszał ,,naucz się ankiety robić”.

Potem po półgodzinnej przerwie odbyło się mini Q&A Izaka i Roja, a następnie Izak otworzył kilka skrzynek, niestety nie poleciało mu nic ciekawego. Ja w tym czasie stałem w kolejce po zdjęcie do Gimpera, gałgan jest dla mnie za niski :/.

IMG_1873IMG_1878

 

 

 

 

 

 

 

PS. Po Gimperze stałem w kolejce do Mandzia – bardzo miło się zaskoczyłem, każdego kto chciał sobie zrobić z nim zdjęcie zagadywał, pytał co tam, czyli tak jak Rich Tour się reklamował – impreza jest dla uczestnika i Youtuberzy są tam dla niego. Zgodził się nawet nagrać pozdrowienia dla mojej przyjaciółki – dziękuję Ci Mandzio, bardzo się ucieszyła 🙂

Na końcu – wisienka na torcie. Zaczęły się koncerty. Najpierw Multiego i Matiaxa, a kolejny Gimpera i Kolegi Ignacego. Obejrzcie wykonanie ,,Nie wiem” oraz ,,Bombsite A” tutaj:

,,Nie wiem” – http://polscyyoutuberzy.pl/2015/12/11/young-multi-spiewa-bombsite-a-na-rich-tour-w-katowicach/

,,Bombsite A” – http://polscyyoutuberzy.pl/2015/12/14/live-bombsite-a-gimpson-na-rich-tour-katowice-full-hd/

O godzinie 20:30 zakończył się koncert duetu Gimper&Kolega Ignacy i skończyła się oficjalna część imprezy. Po tym wydarzeniu udałem się też z powrotem do domu pełen wrażeń. Na końcu wspomnę też o tym co było na początku, mianowicie, dostałem przy okazji wchodzenia ,,Oficjalną Kartę RichTour 2015” – Rich Case. Po wszystkich wydarzeniach Rich Tour na stronie code.richzone.eu wpisując kod ze zdrapki umieszczonej na karcie będę mógł ,,odebrać prezenty od Rich Zone”. Z niecierpliwością czekam i zastanawiam się co to jest!
PS Pozdrawiam Elevena którego złapałem i zrobiłem zdjęcie jak już dosłownie wychodziłem, jeśli to czytasz to wiedz że życzę Ci powodzenia na polskim Youtubie – zapomniałem Ci tego powiedzieć 🙂

 

IMG_1898

 

IMG_1909 IMG_1912 IMG_1913 IMG_1915 IMG_1917

 

 

IMG_1919 IMG_1918

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił