Wardęga w stroju Dartha Vadera zatrzymany przez policję w warszawskim metrze – komentarz Wardęgi

skrin_398

Lokalne warszawskie dzienniki zalała informacja o tym, że 14 grudnia 2015 dobrze nam znany Sylwester Wardęga paradował w stroju Lorda Vadera z Gwiezdnych Wojen. Youtuber skomentował całą sprawę.

Wardęga zapewne kręcił kolejny filmik na kanał – co z tego wynikło? Zobaczcie to nagranie:


W 1:03 słychać jak ktoś krzyczy ,,Nie masz prawa dotknąć kamerki”. Możliwe że to Wardęga.

Wardęga skomentował całe wydarzenie:

SA Wardega
podeslalbys mi to w lepszej jakosci? Ja to tam ja, ręce powykręcane bo taka robota… ale operator moze sobie nagrywac… jednak jemu tez powykręcali ręce i poszarpali go tłumacząc się później „pana kamera za daleko sięgała :SSSS”

Zastanawiacie sie pewnie czemu mnie zatrzymano. historia dość zaskakująca

Wsiedliśmy na metro młociny i chcieliśmy dopiero zacząć występ w metrze centrum. Występ miał polegać na tym że duszę Wapniaka na odległość tak jak to Vader robił 🙂

Na metro Wawrzyszew wsiadł i pdoszedł do mnie pracownik służby metra mówiąc „A ty co psychicznie chory ze w takim stroju? Wysiadaj!”
Zignorowałem go bo wiadomo rebelianci zawsze chcą dokuczyć imperialnym.
Na drugiej stacji wsiadł kolejny pan ze służb metra. Wtedy wyciągnąłem rękę do Wapniaka i uzyłem ciemnej strony mocy tak, że mimo tego, iż Wapniak stał 5 metrow dalej to prawie gamonia udusiłem…
Sluzba metra zbystrzała i postanowiła wezwać posiłki. Początkowo myślałem, że na Słodowcu wsiądzie Obi Wan Kenobi, ale wsiadali kolejni pracownicy metra.

Rebelianci postanowili zastawić pułapkę na metro Centrum, gdzie czekało na mnie dwóch padawanów jedi z napisem Policja – kobieta i mezczyzna. Nie mając przy sobie miecza swietlnego zostałem obezwładniony i zaprowadzony na komisariat gdzie oczywiście wydało się że Vader tylko sobie stał i szybko zostałem wypuszczony.

Jednak jedno mi się w tym wszystkim nie podoba. Mój operator stał sobie i nagrywał wszystko z boku jednak w pewnym momencie slużby metra zaczla zabierac mu kamere i wykrecac ręce. Czy w tym kraju nie mozna juz nagrywać w miejsach publicznych? Przeciez gdyby nie nagrywał to mogliby zeznać w pięciu co chcą. Początkowo zeznawali, że zaczepiałem ludzi… niestety z nagrań wynikło, że jedyną osobą z którą rozmawiałem w metrze był Wapniak i mój operator Marcin.

Taka tam historyja

Zastanawia mnie dlaczego Sylwester został potraktowany jak typowy bandyta, skoro nic nie robił. Dobrze że jeszcze antyterrorystów nie wezwali. A wy co myślicie?

EDIT:

Polecam film Atora, jeśli chcecie zbadać sprawę głębiej
Polub PolscyYoutuberzy.pl na facebooku aby zawsze być na czasie!

https://web.facebook.com/PolscyYoutuberzyPL-1457491547909794

Źródła:

https://web.facebook.com/groups/PlatnicySkladekAtora/permalink/1067285430001304

http://natemat.pl/165301,wardega-zatrzymany-przez-policje-film-jechal-metrem-w-stroju-dartha-vadera

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,34862,19346796,wardega-zatrzymany-w-metrze-w-stroju-lorda-vadera-szarpal-starszego.html

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

6 Komentarzy w artykule "Wardęga w stroju Dartha Vadera zatrzymany przez policję w warszawskim metrze – komentarz Wardęgi"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
LEL
Gość
LEL
10 miesięcy 6 dni temu

Nie osądzajmy zbyt pochopnie służby metra , być może Wardęga nagrywał ten filmik 12 grudnia gdy krążyła plotka o mozliwych atakach na metro i zamaskowana osoba ktora nie reaguje na polecania sluzb na pewno zvbudzalaby podejrzenia.

Asseter
Gość
Asseter
10 miesięcy 6 dni temu

Wreszcie ukarali tego tępego kretyna 🙂 Oby tak dalej.

Nightwing
Gość
Nightwing
10 miesięcy 6 dni temu

Brakuje nam takich pozytywnych ludzi jak Wardęga…

Jął
Gość
Jął
10 miesięcy 6 dni temu

Zią co on złego robił? On się tylko wygłupiał z kolegami nikomu nie robiąc krzywdy..

Kruq
Gość
Kruq
10 miesięcy 6 dni temu

Wypierdolić służbę metra? To powinno się zrobić i w papierach im namieszać

Jp na 90% bo sie cykam XDD
Gość
Jp na 90% bo sie cykam XDD
10 miesięcy 6 dni temu

Myślę że służba metra to idioci.

wpDiscuz
widżet się spierdzielił