KORPO – serial internetowy w którym występują youtuberzy! Ciekawostki z planu!

maxresdefault (1)

KORPO to serial paradokumentalny publikowany na YouTube co 3-4 dni w jakości 4K, przedstawiający losy pracowników firmy „Korpopol” (sp.zło.o.), agencji reklamowej i wydawcy tygodnika „Fakty Autentyczne” oraz pisma o internetowych celebrytach „Dead Tube”. Co ważniejsze – głównymi bohaterami w serialu są niektórzy znani youtuberzy, wymienieni niżej w artykile. Trzon akcji bazuje na tzw. „armii stażystów” złożonej z młodych praktykantów stanowiących główną siłę napędową przedsiębiorstwa. Na przeciwległym biegunie mamy średni szczebel managerski czyli tzw. „kierownictwo”, które za wszelką cenę próbuje uchronić firmę przed upadkiem oraz wrogiem nr #1: holdingiem Hujex S.A. Głównym celem rynkowych oponentów jest doprowadzenie Korpopolu do bankructwa, a więc szykuje się prawdziwy korpo-horror. Nasi bohaterowie posuną się do wszystkiego, aby osiągnąć swój cel lub zachować obecny status quo.

GENIUSZ

W rolach głównych znani youtuberzy i profesjonalni aktorzy m.in. Mietczyński (prof. Niczego), Yoczook (Paweł, syn Olgierda), ihanio (Halina), Rudy (Rafał), Kierownik (Olgierd Spięty), Pan Yapa (Pan Andrzej z Krakowa), Typowy Seba (Sebastian Typowy), Pan Skrobski (Cyprian) i inni.

Gościnnie wystąpią także Nocny Kochanek, Letni Chamski Podryw, Mikołaj „Jaok” Andrzej, Gospel, Bartek USA. Będą też inni, tych jednakże na razie nie ujawniono!

SERIAL MOŻNA OGLĄDAĆ NA TYM KANALE ZA DARMO:

https://www.youtube.com/channel/UCWgMCscDgolOM11C-4LwBVQ/videos

Zapraszamy do subskrypcji!

Naprawdę polecamy zainteresować się serialem, tym bardziej, jeśli w obsadzie znaleźliście swojego ulubionego youtubera. Odcinki są genialne, śmieszne i w dodatku w świetniej jakości!

DODATKOWO NA NASZEJ STRONIE NA DNIACH OPUBLIKUJEMY ZBIÓR INTERESUJĄCYCH CIEKAWOSTEK DOTYCZĄCYCH SERIALU PROSTO OD TWÓRCÓW, SPRAWDZAJ CODZIENNIE CZY JUŻ TEGO NIE ZROBILIŚMY!

Oto kilka ciekawostek na dobry początek:

 – scena upadku Yoczooka do kałuży – serio wpadł do śmierdzącej kałuży (początkowo miał do niej wdepnąć, ale postanowił że w niej „zanurkuje”)

– w serialu na sceny związane z wypadkami/zabójstwami itp. zużyliśmy już 10 litrów sztucznej krwi (robimy ją z mieszaniny barwnika spożywczego, ketchupu i farby plakatowej)
– serial miał się nazywać SYNDYKAT i być parodią sieci partnerskiej, jednak stwierdziliśmy ze to zbyt insiderskie, wiec zmieniliśmy na parodię tabloidu i agencję reklamową
– serial ma story-line w całej linii fabularnej i zmierza do zakończenia, co odróżnia go od innych tego typu projektów na YT
[php snippet=2]
About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił