MeetYT 4 – kolejna edycja wydarzenia dla społeczności YouTube już 23 stycznia w Krakowie!

meetYT4-INFOGRAFIKA — kopia

Już po raz czwarty polska społeczność YouTube oraz gier komputerowych ma okazję się spotkać na największym tego typu wydarzeniu, które odbędzie się już 23 stycznia 2016 roku w Hali Expo w Krakowie. Jeśli Twoją pasją jest YouTube lub gry komputerowe i chcesz spotkać swoich ulubionych twórców, po prostu nie może Cię tam zabraknąć! Mediakraft Polska i MeetGalaxy zapraszają na najlepszą imprezę tej zimy!meetYT4-INFOGRAFIKA

W zeszłorocznej edycji imprezy uczestniczyło 4000 osób, na których czekało ponad setka idoli. Z tego powodu organizatorzy postanowili zorganizować kolejną edycję z jeszcze większym rozmachem! W styczniu 2016 Mediakraft i MeetGalaxy przygotowali atrakcje dla 5000 tysięcy osób! Uczestnicy będą cieszyć się towarzystwem swoich ulubionych gwiazd YouTube oraz korzystać ze stoisk przygotowanych dla nich przez najlepsze firmy gamingowe. W skrócie: świetni ludzie, dużo gier, sprzętu i dobrej zabawy. Żeby zagospodarować uczestnikom czas wg ich zaintesowań, plan imprezy przewiduje cztery strefy specjalne:

  •  Strefa Gaming – tu wszyscy gracze będą mogli spróbować swoich sił w najlepszych edycjach gier – solo lub w towarzystwie swojego gamingowego idola.
  •  Strefa Wystawców, czyli wszystkie możliwe atrakcje: gry, sprzęt dla graczy i inne gadżety związane z gamingiem w jednym miejscu, zapewniane przez firmy partnerskie.
  •  Strefa Twórców, to miejsce przeznaczone do spotkania widzów i twórców, gdzie będą mogli zamienić ze swoimi idolami kilka zdań i zrobić sobie niejedno selfie.
  •  Strefa Główna, to czwarty, ostatni i jednocześnie najważniejszy element całego meetYT! Na ogromnej scenie wystąpią gwiazdy, muzycy i najpopularniejsi youtubowi gracze . Na uczestników czekają sesje Q&A, koncerty i skecze. W skrócie – będzie się działo!

527a707e

Wśród gości wydarzenia znajdą się między innymi: DG, Ponki, Topowa Dycha, Zajegranie, Karolek, Naruciak, Mamiko, Yoczook, Kosper, MrFlipiński, Sheo, Marcin Dubiel i wielu innych. Zapowiada się prawdziwa uczta dla fanów gamingu!

Szczegółowa lista twórców, jak i atrakcji przewidzianych w trakcie imprezy, dostępna jest: na stronie wydarzenia: www.meet.yt
na fanpage meetYT : www.facebook.com/meetyt

oraz na stronie Facebook wydarzenia: www.facebook.com/events/769002409877913

Bilety są do kupienia na stronie: bilety.meetYT4.pl


INFOGRAFIKA: meetYT4-INFOGRAFIKA

GENIUSZ

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił