Polonez jako DeLorean

maxresdefault

Jeden z moich ulubionych youtuberów – Cyber Marian znowu uraczył nas swoim poczuciem humoru pokazując tydzień temu na portalu YouTube kolejną produkcję, która tym razem jest przeróbką fragmentów znanej serii filmów z Michaelem J. Foxem w roli głównej – ,,Powrót do przyszłości’’.

[php snippet=8]

Już zaraz po opublikowaniu ,,Poldkiem Do Przyszłości’’ (ang. WRECK TO THE FUTURE) było powszechnie komentowane nawet przez zagraniczne (m.in. francuskie) media. Po jeszcze większym sukcesie ,,Brzydkich i wściekłych’’ człowiek z gałami na nosie znów prezentuje nam ciekawą humorystyczną parodię.

Klip został wyreżyserowany oczywiście przez samego Cyber Mariana, ale w liście twórców zobaczymy też Marcina ,,Randalla’’ Nowakowskiego, który jest znany jako twórca najlepszych efektów specjalnych na polskim YouTube. Tym razem zajął się efektami specjalnymi oraz zdjęciami. Główną rolę gra oczywiście Marian, a towarzyszą mu chłopaki z ,,Tulipanowe Pole’’, znani twórcy muzyki metalowej.
Jeśli jeszcze nie obejrzeliście filmiku, polecamy nadrobić tą zaległość. Poniżej link. Dajcie znać w komentarzach, jak wam się podoba.

GENIUSZ

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił