Oficjalny sklep Virtus.Pro na PGA

thumb_31780_default_newsview

Virtusi pojawią się na festiwalu a także rozegrają turniej World of Tanks.

Co to jest PGA, każdy gracz powinien wiedzieć. Dla niewtajemniczonych – PGA to w skrócie festiwal gier komputerowych odbywający się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Odbywa się ono w Poznaniu (thank you, captain obvious!).

Niektórzy z was mogą jednak nie wiedzieć o tym, że na festiwalu będzie można znaleźć oficjalny sklep Virtusów! Jednym z PGA-owskich stoisk będzie stoisko GoldenFive Store na którym będzie można zakupić oficjalne gadżety drużyny Counter-Strike VirtusPro (koszulki, vlepki, zeszyty). Będzie na nim również można spotkać członków zespołu CS:GO Snaxa, Taza, Pashę, Neo, Kubena oraz Byali oraz obejrzeć materiał video o zespole dzięki okularom do wirtualnej rzeczywistości. A wszystko powyższe na hali 6A, naprzeciwko sceny Twitcha.

Brzmi bardzo interesująco, co nie? Jeśli wybieracie się na PGA koniecznie zajrzyjcie na to stoisko!Na PGA rozegrany zostanie również turniej WOT-a, czyli World of Tanks Continental Rumble, gdzie zagra WOT-owska ekipa zespołu Virtus Pro!

 

Przygotowani na POZNAŃ GAME ARENA 2015? Odbędzie się ono w dniach 16-18 października 2015 roku. Zwykły bilet dla jednej osoby kosztuje 20 zł. Więcej na temat biletów tutaj (otworzy się w nowej karcie).

Współorganizatorem i partnerem GoldenFive Store jest evilport.com.

Lokalizacja imprezy:

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

 Sprostowanie grafiki artykułu – oczywiście chodzi o stoisko Virtusów na PGA, sam sklep Virtusów to http://g5store.eu/ i istnieje on od jakiegoś czasu.

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił