TheMrLeoniasty – Youtuber, który sprostał zadaniu Gimpera

skrin_267

Ci co oglądają Overwatche Gimpera na pewno pamiętają o pewnym gagatku, który cudem uniknął bana, ale za to Gimper postawił mu ultimatum. Miał on wykonać cover Bombsite’u A w swoim stylu, a co z tego wyszło? Widać poniżej.


Dla niewtajemniczonych – zapraszam do obejrzenia  fragmentu z osiemnastego Overwatcha Hajsowników pt. ,,DOŁĄCZAMY DO FANKLUBU MADZI!”.

PRZEJDŹ DO MINUTY 8:19

Nikt się raczej nie spodziewał że Leon w ramach odpowiedzi zrobi coś tak zajebistego. Tylko zobaczcie na to, zamurowało mnie tak samo jak przy jego słynnym powitaniu.

[php snippet=2]

Z pewnością należy zwrócić uwagę na to, że Leoniasty nie wykonał tego filmiku z użyciem green screena. Klatka po klatce wycinał i wklejał sam siebie. Sam nie wyobrażam sobie ile z tym było roboty, ale widać, że Leoniasty nie kłamał jeśli się mu przypatrzeć na nagraniu.

Jak dla mnie Leoniasty to kompletnie zdrowo walnięty szaleniec, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu 😀 A co wy myślicie?
About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

1 Komentarz w artykule "TheMrLeoniasty – Youtuber, który sprostał zadaniu Gimpera"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Leoniasty
Gość
Leoniasty
4 miesięcy 22 dni temu

Siema, tutaj Leon, mam pytanko (do autora wpisu), mógłbyś proszę usunąć wątek bądź wszystkie tagi związane ze mną pousuwać? Z góry dzięki

wpDiscuz
widżet się spierdzielił