Zobacz Polskę oczami turysty!

Poslka

Daily vlogi miały swoje wzloty i upadki. Każdy YouTuber gdzieś i kiedyś takiego typu vlogi nagrywał. Teraz znów nadeszła na nie moda. Myślę że TheUwagaPies (czyt. De ułaga pajs) nie trzeba nikomu przedstawiać. Krzysztof Gonciarz prowadzący program Zapytaj Beczkę oraz Kasia Mieczyński Amerykanka z polskimi  korzeniami spotkali się w Japonii. Razem prowadzą firme Tofu Media zajmującą się tworzeniem video oraz wspomniany wcześniej kanał TheUwagaPies z Daily Vlogami z ich życia. Można tam zobaczyć jak wygląda życie w Japonii i dowiedzieć się nieco o tamtejszej kulturze. Aby poszerzyć perspektywę kanału Krzysiu zrobił widzom niespodziankę i wyjechał do Seoulu stolicy Korei Południowej. Tam przez parenaście odcinków pokazywał nam wiele róznic między Japonią a Koreą.

[php snippet=7]

Ekipa TheUwagaPies szykowała dla nas jeszcze jedną niespodziankę. Tym razem to Kasia wyleciała z Tokio prosto do serca Polski – Warszawy. Wiele osób wie jak wygląda miasto stołeczne naszego kraju i wielu w nim mieszka. I co tu niezwykłego można zobaczyć pewnie zapytacie? Otóż część widowni TheUwagaPies nie pochodzi z Polski i tak jak dla nas życie w Tokio jest interesujące tak dla nich życie w Warszawie jest zupełnie inne i w pewien sposób egoztyczne.

Kasi udało się wystąpić u paru youtuberów i odwiedzić siedzibę Mediakraftu. Także w jej Daily Vlogu wystąpili youtuberzy np: Z Dupy czy Robert z AbstrachujeTV.

To nie koniec jednak podróży po Polsce. Już jutro zobaczymy jak Kasia Warszawę zamienia na Gdańsk. Czy to będzie jej ostatni punkt na mapie Polski czy może zobaczymy ją odwiedzająca gród Kraka?

About the author

Rana

Wesołek bez życia towarzyskiego. Niczym stalker śledzi posunięcia YouTuberów. Niegdyś grafik-amator.

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił