Pierwszy koncert Gimpera!

bomb-620x420

527a707e

Gimper nas poinformował o swoim pierwszym koncercie! Będzie Bombsite A?

Trudno żeby nie było, ten kawałek jest ostatnimi czasy najpopularniejszą piosenką na polskiej scenie Youtuba odkąd się na nim pojawiła.

Gimper na Hajsownikach dodał filmik – ogłoszenie. Informuje on w nim o swojej obecności na Hoop Likes Festival (pisaliśmy o tym festiwalu tutaj). W filmiku jest kilka informacji odnośnie daty festiwalu, gdzie na festiwalu spotkamy Gimpera itp.. Moją uwagę przykuła jednak informacja o tym, że na festiwalu odbędzie się pierwszy koncert Gimpera!

Info o koncercie: minuta 0:59

Fragment dla tych którzy wideo mają niedostępne:

(…) no i co ważniejsze, w niedzielę będę dawał na Hoop Lajksie swój pierwszy koncert. Strasznie jestem ciekaw jak to wypali. Dużo się stresuję, muszę przyznać eeeeeee sporo ćwiczę, staram się żeby to wypadło jak najlepiej, zobaczymy. Mam nadzieję że wy również będziecie zadowoleni, dla mnie to mega, mega duże przeżycie występować na żywo.

[php snippet=2]

Wydaje mi się że całość zapowiada się całkiem ciekawie. Już widzę ten tłum śpiewający refren. Swoją drogą ciekawe czy Gimper będzie śpiewał razem z Mamiko, czy ta będzie puszczona z playbacku. Mamiko prawdopodobnie pojawi się na imprezie.

Miejmy tylko nadzieję, że koncert wyjdzie lepiej niż ten Multiego… 😛

Zapraszamy też do głosowania co lepsze – ,,Bombsite A” czy ,,Nie wiem”?

http://polscyyoutuberzy.pl/2015/09/25/bombsite-a-czy-nie-wiem/ (otworzy się w nowej karcie)gimper-i-mamiko

,,Bombsite A” bez muzyki?

http://polscyyoutuberzy.pl/2015/09/26/jak-brzmialby-bombsite-a-bez-muzyki/ (otworzy się w nowej karcie)

skrin_195

Multi wreszcie się dowiedział czego nie wie xD

http://polscyyoutuberzy.pl/2015/10/10/multi-wreszcie-sie-dowiedzial-czego-nie-wie/ (otworzy się w nowej karcie)

skrin_272

 

Zdjęcia Mamiko/Gimpera: https://www.facebook.com/kersphoto

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

5 Komentarzy w artykule "Pierwszy koncert Gimpera!"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Yung_Cymus
Gość
Yung_Cymus
1 rok 11 dni temu

Nie widzę sensu w tej piosence, oprócz tego, że jest to piosenka o CS:GO…A Nie Wiem Multiego jest lepszy od nutki Gimpera, o wiele bardziej

Fordan
Gość
Fordan
1 rok 12 dni temu
„ten kawałek jest najpopularniejszą piosenką na polskiej scenie Youtuba odkąd wyszła.” – Pomijam aspekt gramatyczny tej wypowiedzi, ale to co napisałeś to zwykła bujda. „Bombsite A” Gimpera ma nieco ponad 4 i pół miliona wyświetleń. Wiele utworów na polskim youtube, ma ich znacznie więcej. Chyba, że chodzi o utwory związane z grami. Tutaj Gimper jednak również przegrywa na przykład ze „Znowu Mam Bana” Masterczułka, które ma prawie 8 milionów wyświetleń. Zanim coś napiszesz, to może zrób dokładny reserch. I po napisaniu tekstu, może sprawdź go przed wrzuceniem :/. Taka mała rada ode mnie na przyszłość. Życzę powodzenia w dalszej działalności… Czytaj więcej »
rynna
Gość
rynna
1 rok 12 dni temu

ile to cos czułka ma LAT a ile DNI ma bombside?

Heist
Gość
Heist
1 rok 12 dni temu

Schowaj się i lepiej nie rób koncertów, plox

wpDiscuz
widżet się spierdzielił