Stars4Fans czyli kolejne spotkanie z Youtuberami w Polsce

dada

Jeśli ktoś wybiera się do Poznania na PGA to koniecznie musi odwiedzić halę Stars4Fans.
Dla niewtajemniczonych – 17 i 18 października podczas Poznań Game Arena, gdy obok będą odbywać się konkursy cosplay’owe i zawody w różnorakie gry, w hali obok, właściwie osobną imprezę poprowadzą youtuberzy.

Prowadzący imprezę to Stuu, Blow, Isamu oraz Rojo.
ddd
Poza nimi będzie można będzie spotkać wielu, mniej lub bardziej znanych twórców. Między innymi CTSG, Karolek, Naruciak, a nawet sam Sylwester Wardęga.
Na uczestników czekają liczne konkursy, pokazy, Q&A. Przygotowany zostanie nawet własny pokaz cosplay’u. Jedynym mankamentem w całym przedsięwzięciu jest cena. Koszt wejścia na PGA na jeden dzień wynosi 20 złotych, podczas gdy wejście na samo Stars4Fans wynosi 30 złotych za jeden dzień. Tak, trzeba zapłacić osobno, do tego więcej niż na PGA, co wynosi razem 50 złotych czyli, aż 100 złotych za dwa dni zabawy! Można tłumaczyć to kosztami wynajęcia hali, dojazdu prowadzących i samego wysiłku. Mimo to dla mnie jest to wjazd na portfele rodziców, bo powiedzmy sobie szczerze, średnia wieku na tym evencie będzie wynosić 11 lat. Ja się tym nie przejmuję, zamierzam wybrać się tam i spróbować przeprowadzić krótką rozmowę z kilkoma twórcami. Więc możecie się spodziewać fotorelacji z wydarzenia.


[php snippet=1]

About the author

Vamper

Ciągle poszukujący swojego miejsca twórca-amator. Cosplayer i weteran gejmingowy.

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił