Jak zarobić za pomocą YouTube i o tym jak zrobili to inni!

Bez nazwy11

Wiadomo nie od dziś, że poprzez YT można zarobić i mieć ,,ten fejm”. Wiele youtuberów osiągnęło tak sukces. Jak i kto? Tutaj wszystkiego się dowiesz! Dowiesz się też jak możesz wykorzystać swoje umiejętnosci, aby odniesć sukces! Miłego czytania!

527a707e


Produkcje muzyczne

Zacznijmy od Gimpsona, tzn. Gimpera, który od daaaawna jest raperem i tworzy swoje produkcje muzyczne. Niedawno wydany na iTunes znany wam dobrze „BOMBSITE A” i przedwczoraj na Youtubie z teledyskiem. Teledysk niesamowity, po prostu zajebisty. Klip o popularnej teraz grze Counter Strike: Global Offensive, po prostu CS:GO. Kiedyś piosenki o minecrafcie, teraz o CSie. Współtworzony z DJ’em Remo znanym dzięki piosence „Terefere” i raczkującą jeszcze youtuberką – Mamiko. Teledysk mający ponad 1,5mln wyświetleń w niecałe dwa dni! Zyskujący sławę klip „JP armia” – też dobry?

Multi. Tak, właśnie. Multigameplayguy. Czarny raper grający w gry. Coś Wam to mówi? Tiaa. Raczej już wszyscy wiedzą, o czym będzie mowa. Nie wiecie? No właśnie! ,,Nie wiem” zyskujący popularność klip „wschodzącego” rapera. Gościnnie wystąpił tam ReZigiusz. Więcej na temat dowiecie się w tym artykule [klik!] (otworzy się w nowym oknie).

 

Telewizja

ReZigiusz jako prezenter w The Voice of Poland (też śpiewam to w głowie, gdy to czytam). ReZigiusz – subskrypcji: 1,5mln+. Czy kiedyś myśleliście nad tym, że tak się stanie?! Nawet sobie tego nie wyobrażałam. Skończył niedawno 18 lat, a odniósł taki wielki sukces i w internecie i na yt. Pamiętacie wcześniejsza akcję z koszulkami? Sumę pieniędzy z kupowanych przez jeden dzień koszulek ze swojego sklepu przekazał na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Jastrzębiu Zdroju. Dzięki temu też było o nim głośno w telewizji!

SA Wardęga – imię krążące po całym internecie. Znany twórca pranków, trener policji, o którym plotki na temat ile zarabia i w ogóle nigdy się nie skończą. W telewizji zobaczymy, aż za dużo wywiadów z jego osobom. Możemy zauważyć go często w MTV Polska.  Znany na całym świecie stał się po filmiku ze SpiderDogiem – Chicą.

Agnieszka Grzelak Beauty/Vlog – ucharakteryzowała aktora do serialu The Walking Dead – mamy tu jakiś fanów serialu?

 

Polityka

Krzysztof ‚Ator’ Woźniak startujący w wyborach na posła z listy KORWIN. Jak mu się powiedzie po dramie?

Więcej dowiecie się tutaj: [KLIK!]  (otworzy się w nowym oknie)

I tutaj:  https://www.youtube.com/watch?t=1&v=BqGw9XyAZK0

Co Wy myslicie o tym wszystkim? 

Zdjęcia Mamiko/Gimpera: https://www.facebook.com/kersphoto


Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił