Kolejny ogromny rekord na YouTube

PewDiePie

Na naszym i waszym ulubionym serwisie z filmikami padł nowy, dosyć ciekawy rekord. U kogo? Jak zapewne się domyślacie po miniaturce, u PewDiePie’a, który jest już swego rodzaju królem YouTube.

24-letni szwedzki Youtuber (Felix Kjellberg) na swoim twitterze całkiem niedawno opublikował tweeta informującego nas o tym, że jego filmy na jego kanale w sumie uzbierały w sumie 10 miliardów wyświetleń. Nie potrafimy sobie nawet wyobrazić tej liczby, gdyby tak jednemu wyświetleniu przypisać jednego człowieka, nie starczyłoby ludzi na ziemi. W ramach ciekawostki natomiast, ta liczba to byłaby około 500-krotna populacja Warszawy, a żyje tam całkiem niemało ludzi, bo aż 1,7 milionów. Felix ma 39 milionów subskrybentów, co przy liczbie wyświetleń można uznać za właściwie nic. Należy jednak pamiętać o tym że 10 miliardów to liczba wyświetleń, a więc przykładowo każdy subskrybent może ich dodać nieokreśloną liczbę, zależną od ilości filmów Pie’a, a na ten moment ma on ich aż 2.506. 10 miliardów, wygenerowane na dwóch i pół tysiącach filmów? Tym bardziej należy podziwiać dorobek Kjellberga. Ciekawostką jest, że Gimper na swoim kanale posiada 3.311 filmów. Może w takim razie powinien on konkurować z PewDiePie’em? 😀
Można go szanować i lubieć lub nie – jedno jest pewne. Rekord jest naprawdę imponujący!

 


 

*dane dotyczące liczby subskrypcji, wyświetleń, filmów i innych liczb zmiennych to stan na 22.09.2015.

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

3 Komentarzy w artykule "Kolejny ogromny rekord na YouTube"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
CIPA
Gość
CIPA
1 rok 21 dni temu

LOL ale hardkor

krogaryn
Gość
krogaryn
1 rok 21 dni temu

tylko że gimper to ciota…

juma
Gość
juma
1 rok 21 dni temu

”lubieć”

wpDiscuz
widżet się spierdzielił