Najpopularniejsze kanały technologiczne na YouTube

Najlepsze kanły technologiczne

Nie znam osoby, która chociaż raz w życiu nie miała drobnego, problemu ze swoim telefonem komputerem itp. (mówimy oczywiście o problemach z zainstalowaniem czegoś czy też zmianą jakichś parametrów).

W dzisiejszych czasach kiedy technologia poszła do przodu a urządzenia są często stworzone w taki sposób aby bez konieczności chodzenia po sklepach czy dzwonienia do miłych pań z infolinii być w stanie te drobnostki naprawić.
Na Youtubie jest pełno porad do niemalże każdego nowszego sprzętu. Jedne z nich to jednostrzałowe poradniki a inne z kolei to wytwory ludzi, którzy cały swój kanał poświęcili temu tematowi.
Dziś przedstawię Wam ranking najlepszych i najrzetelniejszych kanałów o sprzętach elektronicznych.5. DawidN20v2 (https://www.youtube.com/user/DawidN20v2)
Kanał prowadzony przez czynnego informatyka zyskuję ostatnio coraz większą popularność. Testy, unboxingi czy też prezentacje sprzętu to tylko niektóre z filmów jakie możemy tu znaleźć. Poradniki często robione w oparciu o prawdziwe problemy klientów Dawida są jeszcze bardziej ciekawe. Mimo, iż dłuższe odcinki mogą stać się nużące podczas oglądania, treści na jego kanale z pewnością będą pomocne każdemu użytkownikowi w potrzebie.

Dawid20Nv2
4.TestHubPL (https://www.youtube.com/user/TestHubPL)
Pomocy mogą tu szukać osoby decydujące się na zakup jakiegoś sprzętu czy też fani nowinek. Na TestHub`ie nie ma niestety zbyt wiele tutoriali. Kanał natomiast broni się dobrą prezentacją oraz wyczerpującą wiedzą na dany temat.

TestHubTOP_01
3. MoreleTV (https://www.youtube.com/user/MoreleTV)

Sama nazwa kanału od razu powinna nasuwać nam na myśl serwis internetowy o tej samej nazwie, na którym można kupić podzespoły do nowego PC czy uzyskać poradę dotyczącą swojego sprzętu. Treści na tym kanale zaczynają się od unboxingów, poprzez recenzje, składanie, tutoriale na zestawieniach sprzętu kończąc. Zawartość kanału jest tak bogata, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Morele TV

 

 

 

 

 

 

2.Blackwhite TV(https://www.youtube.com/user/blackwhite321)
Wygląd osoby prowadzącej ten kanał może jednym przypominać Waltera White’a z popularnego serialu „Breaking Bad”. Blackwhite nie zajmuje się jednak produkcją narkotyków a tworzeniem filmów o elektronice i technikaliach. Dość prosta forma prezentacji pozwala zrozumieć niemalże wszystko. Kanał w głównej mierze poświęcony jest testom i prezentacjom sprzętu ale konkursy czy luźne pogadanki również przewijają się między filmami.

 

Blackwhite
1. Spider’s Web TV (https://www.youtube.com/user/tvspidersweb)
Ten kanał w odróznieniu od reszty jest prowadzony przez całą ekipę. To nadaje mu dynamiki na przestrzeni filmów. Ale dlaczego twórcy Spider’s Web’a zasłużyli na pierwsze miejsce w dzisiejszym rankingu? Otóż szeroki wachlarz tematów oraz profesjonalna prezentacja są rzeczami kluczowymi w tego typu kanałach. Sposób w jaki wypowiadają sie autorzy nie jest męczący ani zbyt skomplikowany przez co przeciętny użytkownik PC może oglądać ich filmy bez większego obeznania w świecie komputerów. To tylko nieliczne argumenty, które przemawiają za tym kanałem.

Spider's Web

Każdemu polecamy sprawdzić każdy z tych kanałów, a gdy kiedyś może będziecie w potrzebie będziecie wiedzieli gdzie szukać pomocy!

About the author

Rana

Wesołek bez życia towarzyskiego. Niczym stalker śledzi posunięcia YouTuberów. Niegdyś grafik-amator.

Odpowiedz

2 Komentarzy w artykule "Najpopularniejsze kanały technologiczne na YouTube"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
chf
Gość
chf
1 rok 24 dni temu

Większość tandetnych kanałów

Damian
Gość
Damian
1 rok 1 miesiąc temu

A gdzie VideoTesty.pl ?

wpDiscuz
widżet się spierdzielił