Unia Europejska za pośrednictwem Facebooka CENZURUJE filmiki mówiące o niej prawdę?

EuropaflaggeEuropaflagge

Chciałbym podzielić się z wami pewną historią, która mi się przydarzyła udostępniając na facebooku pewien film Atora (kanał wideoprezentacje).

Wczoraj (tj. 13 września 2015) obejrzałem film Atora na Szybko #154 o nazwie ,,Schulz i groźba napaści NIEMIEC na POLSKĘ?”. Zapraszam do obejrzenia go po przeczytaniu tego artykułu (trwa dobre 23 minuty – lecz zaufajcie mi – nie zmarnujecie ich).

 

Martin Schulz jest przewodniczącym parlamentu europejskiego. Ostatnimi czasy jest o nim gorąco głównie z powodu jego wypowiedzi dotyczącej kontrowersyjnego tematu – przyjmowania do Polski imigrantów m.in z Syrii. Oto film z jego wypowiedzią.

Naprawdę chciałbym skomentować powyższe, lecz boję się ze wybuchnął bym i skończyło by się to stertą bluzgów w artykule. Wróćmy więc do tematu. Po obejrzeniu filmu Atora stwierdziłem że podzielę się nim z moimi przyjaciółmi na Facebooku – udostępniłem więc go na mojej tablicy. Dziś po powrocie do domu po spojrzeniu na swoją tablicę zauważyłem że filmiku już tam nie ma – wydało mi się to dziwne, stwierdziłem że może coś mi się przyćmiło i filmiku wcale nie udostępniłem, chciałem więc dodać go na nowo na moją tablicę. Ukazał mi się taki widok.

status

Pomyślałem – ok, może coś Facebookowi się dzieje i poczekam chwilkę.

Parę minut później spróbowałem dodać posta ponownie z takim samym skutkiem. Następnie spróbowałem dodać posta bez żadnych linków bo już wtedy zaczęło mi to wszystko czymś śmierdzieć. Okazało się że mogę dodać każdy inny typ posta, tylko nie taki zawierający link do wyżej wymienionego filmu. Następnie na grupie Atora (Płatnicy składek Atora) zapytałem ludzi czy też nie mogą zalinkować w swoich postach filmu Atora (swoją drogą – na grupach można wstawiać posty z tym linkiem). Okazało się że mają identyczny problem jak ja. Wniosek nasuwa się jedyny – Facebook prawdopodobnie na polecenie Unii Europejskiej BLOKUJE filmiki mówiące prawdę. Unia chce żeby jak najmniej ludzi myślało tak jak Ator. I zaczyna się to o czym mówił Schulz – SIŁĄ zabraniają nam rozpowszechniać informacji które nie są na rękę Unii. Propaganda, faszyzm/nazizm, ograniczanie wolności słowa. Jak słowa wymienione w poprzednim zdaniu brzmią w zestawieniu z ,,Unia Europejska” – pozostawiam do Waszej interpretacji.

[php snippet=2]

 

Przypominam o filmiku z kanału wideoprezentacje, który naprawdę warto obejrzeć.

 

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

4 Komentarzy w artykule "Unia Europejska za pośrednictwem Facebooka CENZURUJE filmiki mówiące o niej prawdę?"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Refrigerator
Gość
Refrigerator
1 miesiąc 2 dni temu

Gówno a nie portal o YouTube, wypieprzać na niezależną z tym syfem
Ja pierdolę, nawet sobie spokojnie przeczytać nie można

przemo
Gość
przemo
1 rok 28 dni temu

Można wkleić w postaci komentarza, dlatego polecam najpierw napisać coś w rodzaju „Schulz i groźba napaści NIEMIEC na POLSKĘ? – Ator na Szybko (zobacz link w pierwszym komentarzu)” a następnie od razu w komentarzu wkleić linka

ibrachim12
Gość
ibrachim12
1 rok 28 dni temu

Ja mam na to sposób!
1. Kopiujemy link z filmiku Atora.
2.Wchodzimy na stronę http://tinyurl.com i wklejamy link do filmiku Atora.
3.Klikamy przycisk „Make TinyURL!” i kopiujemy stworzony link.
4.Link udostępniamy na FB bez miniaturki (z miniaturką byłby błąd). Warto jeszcze dodać zdjęcie, nikt nie zainteresuje się samym linkiem.
Jak to działa?
Link jest do strony która dopiero przekierowuje do YT i FB jest bardzo trudno to wykryć.
Można to również używać do udostępniania innych rzeczy które FB blokuje.

wpDiscuz
widżet się spierdzielił