Karol Okrasa: ,,Spier****j z mojego pola!”

okrasa

Zdanie z tytułu tego wpisu padło w niedawno dodanym filmiku na FanPage’u Karola Okrasy, kucharza znanego głównie dzięki kampanii promocyjnej Lidla, współpracującego z Pascalem. Nie dalej jak wczoraj pisaliśmy o tym, że Karol próbuje przenieść się z telewizji do Youtube, podobnie jak parę innych ,,gwiazd” telewizyjnych jak np. Szymon Majewski. Czy mu to wyjdzie? Z tego co widać, jak na razie próbuje on za wszelką cenę przyciągnąć uwagę do swoich filmików wulgaryzmami. Zapraszam do obejrzenia wyżej wymienionego filmiku tutaj:

 

K***a wdepnąłem

Powyższe także pochodzi z jednego z najnowszych materiałów Okrasy i jest wypowiedziane przez głównego zainteresowanego. Co tu dużo pisać, ponownie należy obejrzeć:Przypomnijmy, że rolę Pascala i Okrasy w reklamach Lidla przejęła znana dziennikarka – Dorota Wellman. Właśnie. Dziennikarka. Czy nie jest dziwne to, że rolę bardzo dobrym kucharzom odbiera dziennikarka, a jeden z nich zostaje dziennikarzem? Czyżby to wszystko to jedna wielka udana kampania promocyjna Lidla? Cóż, pozostaje czekać na rozgłaszaną przez sieć sklepów datę 3 września. Co ciekawe – Sieć Lidl w ciągu ostatnich 3 lat wydała na swoją promocję ponad 1 miliard złotych. Znany duet kucharzy zagrał natomiast w ponad 120 spotach reklamowych.

[php snippet=2]

W ramach ciekawostki – na oficjalnym FanPage’u Lidla nie ma żadnej wzmianki o Dorocie Wellman. Znajduje się tam jedynie reklama, którą zapewne już widzieliście w telewizji, w której Pascal i Okrasa pakują się do domu.

Co o tym wszystkim sądzicie? Dajcie znać w komentarzach.


Bądź na bieżąco – lajknij nasz fanpage

 

 

Źródła:

https://www.facebook.com/KarolOkrasa

https://www.facebook.com/lidlpolska

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dorota-wellman-zastapi-okrase-i-brodnickiego-w-reklamach-lidla/m3t48s

About the author

Jaju

Redaktor Naczelny polscyyoutuberzy.pl. Noob, ale całkiem niezły. Lubi pociągi. Widz wszystkich, najbardziej lubi jednak Serafina, Atora, AdBustera, i Gimpera. U tego ostatniego szczególnie Gothic :P gimber omg plz nagrai gotik dwa noc kruka!!11!1.

Odpowiedz

Skomentuj jako pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
widżet się spierdzielił